PODPOWIEDZI:

Smukły Laptop z Dużym Twardzielem - KIANO w Biedronce!

Szybki spis treści:
Smukły Laptop z Dużym Twardzielem - KIANO w Biedronce!

Biedronka ruszyła z kolejną ciekawą promocją. Już od wczoraj na sklepowych półkach znajdziemy niedrogiego, poręcznego laptopa. Mimo niskiej ceny, urządzenie posiada pojemny dysk oraz wiele przydatnych funkcji.

Laptop od KIANO w Biedronce!

Od 29 stycznia br. w ofercie sieci sklepów Biedronka znajduje się laptop - KIANO SlimNote 15,6. Urządzenie stawia na wygodę użytkowania, uniwersalność oraz… możliwość rozbudowy, co nie zdarza się tak często wśród bliźniaczych produktów.

KIANO wprowadza swojego laptopa do oferty Biedronki!

KIANO SlimNote 15,6 pozwala na szybką i intuicyjną wymianę przestrzeni dyskowej. Wystarczy śrubokręt i 5 minut wolnego czasu - odkręcamy dwie śrubki i wymieniamy nośnik danych, delikatnie wsuwając go w mocowanie. Co ciekawe, nie będziemy musieli inwestować w dodatkowy dysk, ponieważ KIANO dołącza “twardziela” o pojemności 500 GB.

Laptop KIANO jest smukły, ale wydajny.

Laptop działa na systemie Windows 10 Home. Korzysta z 32 GB pamięci operacyjnej eMMC. Sercem konstrukcji jest procesor Intel Atom x5-Z8350 i 4 GB pamięci RAM. Według producenta ma zapewnić to szybką i płynną pracę. Czy tak rzeczywiście jest? Sprawdziliśmy to dla Was! Koniecznie sprawdźcie test KIANO SlimNote 15,6!

KIANO posiada łatwy system montażu dysku.

Konstrukcja od KIANO posiada również czytnik kart SD. Pracuje na baterii do 7 godzin, zapewnia to pojemny akumulator 10 000 mAh. Dużym plusem są również rozmiary - 368 x 238 x 18 mm i 18 mm grubości - przy przekątnej 15,6” można stwierdzić, że jest jednym ze smuklejszych.

KIANO posiada czytnik kart SD i pojemną baterię.

KIANO SlimNote 15,6 znajduje się w Biedronkach na terenie całego kraju - jego cena to 899 zł.

blog comments powered by Disqus
Smukły Laptop z Dużym Twardzielem - KIANO w Biedronce!