PODPOWIEDZI:

Tylko Kilka Dni do Premiery Testowanego Przez nas Projektora 4K!

Tylko Kilka Dni do Premiery Testowanego Przez nas Projektora 4K!

Już za kilkanaście godzin odbędzie się premiera BenQ W1700! Niewielkie, lecz bardzo wydajne urządzenie może pochwalić się wysoką rozdzielczością, udoskonalonymi parametrami i ciekawszą, niż zapowiadano, ceną.

Testowaliśmy go - teraz trafia na rynek!

W pierwszych dniach lutego na rynek trafi projektor kina domowego 4K UHD HDR BenQ W1700. Urządzenie wyposażone jest w szereg technologii oraz mocną specyfikację. Producent zapewnia m.in. rozdzielczość 4K, obsługę HGR10, jasność 2200 ANSI lumenów czy kontrast 10000:1. Ponadto, projektor BenQ pokrywa aż 96% palety barw Rev. 709.

Projektor BenQ W1700 ma bardzo mocną specyfikację.

Jak głosi producent - “wersja handlowa ma lepsze parametry i niższą cenę w porównaniu z zapowiedziami z początku grudnia 2017 roku”. My już wiemy, jak ostatecznie wypadło urządzenie. Jeśli chcecie przekonać się co o nim sądzimy, koniecznie sprawdźcie naszą recenzję BenQ W1070!

Projektor BenQ posiada dużo wejść na tyle obudowy.

BenQ W1700 wyświetla 8,3 miliona pojedynczych pikseli, gwarantuje przez to obraz w prawdziwej rozdzielczości 4K UHD - wszystko to dzięki technologii projekcji DLP z jednym modułem mikro-luster DMD o wielkości 0,47”. Użycie takich rozwiązań pozwoliło zachować kompaktową konstrukcję i smukłą obudowę. Będzie to plusem szczególnie w domowym zaciszu. Projektor korzysta także z BenQ CinematicColor oraz sześcioelementowego koła barwnego RGB, co przekłada się na spełnianie wymogów branży filmowej w zakresie wierności odwzorowania barw.

BenQ zapewnia, że projektor wyświetla rzeczywiste 4K!

Dokładną specyfikację i szczegółowy test znajdziecie na naszej stronie. Sprawdziliśmy projektor BenQ W1700 pod każdym kątem, oceniliśmy jego możliwości, opisaliśmy wady i zalety. Jeśli rozważacie zakup to koniecznie zapoznajcie się z materiałem wideo!

Recenzja BenQ W1700

blog comments powered by Disqus
Tylko Kilka Dni do Premiery Testowanego Przez nas Projektora 4K!