PODPOWIEDZI:

Bloody z Kolejnymi Nowościami - Jest Bardzo Tanio!

Szybki spis treści:
Bloody z Kolejnymi Nowościami - Jest Bardzo Tanio!

Bloody nie zwalnia tempa - oferta producenta powiększa się o dwa nowe produkty. Firma pozostaje w temacie peryferii dla graczy i wprowadza na rynek myszkę oraz podkładkę. Dobra jakość przy zachowaniu niskiej ceny na pewno zachęci wielu gamerów!

Bloody pochwaliło się wieloma produktami w ostatnim czasie. Dziś poznaliśmy kolejne peryferia, które zasilą ofertę producenta. Na rynku pojawi się budżetowa myszka A4Tech Bloody Q50 oraz pierwsza poszerzona podkładka od Bloody - B087S. Oba modele charakteryzuje przede wszystkim wysoka jakość i wytrzymałość.

Bloody Q50

Myszka Bloody Q50 to produkt przeznaczony dla graczy. Jego sercem jest sensor optyczny AVAGO A3050, sprawdzona konstrukcja o rozdzielczości do 3200 CPI. Jak przystało na produkt gamingowy, mysz pozwala na manipulację wartościami - możemy ustawić mysz w trybie pracy 500, 1000, 1200, 1600 lub 2000 CPI. Ponadto, myszka oferuje błyskawiczny czas reakcji. Jest to zaledwie 1 milisekunda i transmisja danych z szybkością do 125 Hz na sekundę.

Myszka Q50 to dobry wybór w niskiej cenie.

Podobnie jak rynkowi rywale, Q50 wyposażona jest w kolorowe podświetlenie. Możemy wybrać między trzema różnymi efektami iluminacji. Co więcej, jego zmiana to kwestia naciśnięcia przycisku na myszce. Obudowa jest wyprofilowana i pokryta antypoślizgowym materiałem - składa się to na pewny chwyt, niezależnie od zaciekłości rozgrywki. Mysz gwarantuje żywotność do 10 milionów kliknięć.

Bloody B087S

Do pary z myszką przychodzi podkładka - i to nie byle jaka. Bloody wprowadza na rynek poszerzoną podkładkę dla graczy. Imponujące są rozmiary, a więc i powierzchnia robocza. Nasza ręka może swobodnie przesuwać się po polu 700 x 300 mm! Takie rozwiązanie pozwala na swobodną pracę myszką, przy czym na podkładce spokojnie zmieścimy również klawiaturę. Powierzchnia B087S pokryta jest gładkim materiałem, a więc wnioskuję, że polubią ją najbardziej gracze w typie “speed”. Spód pokryto gumą, co zabezpiecza całość przed przesuwaniem się. Krawędzie obszyto dla zwiększenia trwałości i poprawienia efektu wizualnego.

Podkładka idealnie sprawdzi się z myszką Q50!

Nowe produkty Bloody dostępne są w sklepach ze sprzętem komputerowym w cenach: 59,90zł (Q50) oraz 49,90zł (B-087S).

blog comments powered by Disqus
Bloody z Kolejnymi Nowościami - Jest Bardzo Tanio!