PODPOWIEDZI:

Samsung Przywróci Radio FM!

Samsung Przywróci Radio FM!

Czy Samsung przywróci znaną nam technologię w nieco odmienionej formie? Kto chciałby słuchać radia w klasyczny sposób i czy jest to w ogóle technicznie możliwe? Tego dowiecie się z tego materiału!

Przez ostatnich kilka lat doszło do nie małej miniaturyzacji urządzeń mobilnych, co wpłynęło bezpośrednio na rezygnację z kilku dawnych rozwiązań. Pech chciał, że akurat musiało paść na poczciwą funkcję radia FM, której nie sposób odnaleźć w nowych "galaktykach" od Samsunga. Nie jest to jednak do końca prawdą...

Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S8+ kontra LG G6 - Który Lepszy?

Jak wiecie, w sprzedaży znajdują się urządzenie wyposażone w procesor typu Snapdragon lub Exynos. Ten drugi, pochodzi bezpośrednio od Koreańczyków i nie jest on wyposażony w funkcję owego radia FM. Natomiast, inaczej sprawa ma się w przypadku Snapdragonów, gdzie radio jest... funkcją "uśpioną". Wraz z nowym rokiem na to się zmienić.

Nowa Galaktyka Samsunga

Samsung zapowiada, że nachodzące urządzenia mają być "wzbogacone" o ową funkcję klasycznego radioodbiornika. Rzecz jasna, wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że przecież możemy korzystać z radia internetowego, jednakże wiąże to się ze znacznie większym obciążeniem naszego akumulatorka i szybszego dokonania przez niego żywota. 

Samsung Galaxy S9

Co ciekawe, Koreańczycy nie podają owej informacji o braku kompatybilności funkcji Radia FM z ichniejszymi Exynosami, co może delikatnie dziwić. Być może, Samsung kombinuje coś więcej? Tego z pewnością dowiemy się nieco później. Tymczasem, zapraszam Was do dyskusji w sekcji komentarzy!

blog comments powered by Disqus
Samsung Przywróci Radio FM!