PODPOWIEDZI:

Porażka iPhone X - Koniec Świetności Apple Bliski?

Porażka iPhone X - Koniec Świetności Apple Bliski?

Porażka Apple wisi w powietrzu! Obecnie najmocniejszy smartfon Apple okazać może się najgorszą wtopą sprzedażową od czasów iPhone'a 5c. Czy iPhone X zostanie wycofany ze sprzedaży? Sprawdźmy to!

Nie minęło jeszcze nawet pół roku, od kiedy zaczęliśmy zachwycać się nowym tworem giganta z Cupertino. Kalifornijczycy pokazali, że potrafią stworzyć coś naprawdę wyjątkowego, co pozwoli wyróżnić się od pozostałych urządzeń. Co prawda, na rynku od dawna królowały już "bezramkowe" słuchawki, ale w żaden sposób nie umniejszało to sukcesowi jakim wydawał się być iPhone X.

Porażka Apple

Niestety, ale nie wszystko wydaje się być tak kolorowe, jak jest na pierwszy rzut oka. Firma liczyła, że pod koniec roku (zwłaszcza w okresie świątecznym) klienci wręcz "rzucą się" po ich najnowsze dziecko. Prawda okazała się znacznie surowsza, a sama sprzedaż nie osiągnęła nawet minimum zakładanego poziomu! Co z tym "fantem" zrobi Apple? 

Trudna Konkurencja dla Apple

Jeśli chcecie zdobyć iPhone'a X to spieszcie się, bowiem w najbliższych miesiącach może pojawić się dosyć spory problem! Wg oficjalnych informacji, iPhone X zostanie oficjalnie wycofany ze sprzedaży jeszcze przed połową bieżącego roku. Co jest tego powodem? - zapytacie. Otóż, mówić tutaj możemy zarówno o samej cenie, lekkim niedopracowaniu technicznym jak i solidnej konkurencji. 

Jaka Jest Najlepsza Oferta Komórkowa? Doradzamy w Trudnym Wyborze>>>

iPhone X

Dla wtajemniczonych nie powinno być to novum, bowiem podobnie działo się w przypadku iPhone'a 3 czy iPhone'a 5c. Dla pocieszenia powiem, że osoby ceniące design iPhone'a X mogą spać spokojnie. Nadchodzące urządzenia premierowe Apple będą cechowały się zbliżoną stylistyką do wspomnianego modelu. Co o tym sądzicie? Komentarze są do Waszej dyspozycji!

blog comments powered by Disqus
Porażka iPhone X - Koniec Świetności Apple Bliski?