PODPOWIEDZI:

Folx - Pierwsza Sieć Działająca Na Zasadzie Subskrypcji!

Folx - Pierwsza Sieć Działająca Na Zasadzie Subskrypcji!

Na rynku pojawia się pierwsza sieć komórkowa, która opiera się na całkowicie nowych zasadach! Czy znajdzie się miejsce dla nowego gracza? Czy nowoczesne rozwiązania przekonają młodych ludzi do marki Folx? Sprawdźmy to!

Obecnie niemalże każdy z nas korzysta z typowej sieci komórkowej, która funkcjonuje na bazie starych i sprawdzonych metodach. Co prawda, z czasem pojawiają się pomniejsze zmiany, które wprowadzają delikatny powiew świeżości, ale... to wciąż za mało! Co powiecie na sieć, która funkcjonuje w oparciu o dobrze znane Wam usługi takie jak Spotify czy Netflix? 

Oferta Folx

Brzmi intrygująco, nieprawdaż? Sieć działająca na zasadzie subskrypcji? Jest to jak najbardziej trafne rozwiązanie, bowiem nie musimy się (przykładowo) martwić o zaległy rachunek do zapłaty, gdyż nasze konto zostanie "z automatu" obciążone odpowiednią kwotą. Co ponadto? Wszystko to, co musielibyśmy zrobić w salonie lub na odpowiedniej infolinii... tutaj wystarczy nam dedykowana aplikacja. 

Jaką Ofertę Komórkową Wybrać? Oto Najnowsze Propozycje>>>

Pierwsza Sieciowa Subskrypcja

Proste rzeczy również bywają piękne, czyż nie? Na ową prostotę i bezpośredni kontakt z klientem stawia firma Folx. Chyba nikt z nas nie lubi stania w uporczywej kolejce by móc załatwić najdrobniejszą rzecz. Cóż, nawet oczekiwanie na konsultanta w teleserwisie może dać się we znaki. Zatem, dlaczego by nie wybrać Folx, gdzie wszystko zrobimy od razu bez zbędnej zwłoki? Mówiłem już, że chat działa 24 na dobę?

Aplikacja Folx

Zainteresowani? Subskrypcja kosztuje 29,99 złotych miesięcznie. W ramach tego otrzymujemy nielimitowane rozmowy, nielimitowane sms-y oraz 20 GB internetu. Co ciekawe, jeśli zamówicie nową kartę SIM i mieszkacie w Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Trójmieście, Warszawie, Wrocławiu lub na terenie konurbacji śląskiej, wówczas otrzymacie przesyłkę w ciągu 15 minut! Co o tym sądzicie? Zapraszam do dyskusji!

blog comments powered by Disqus
Folx - Pierwsza Sieć Działająca Na Zasadzie Subskrypcji!