PODPOWIEDZI:

Samsung Wstrzymuje Aktualizację!

Samsung Wstrzymuje Aktualizację!

Nie możesz doczekać się instalacji Androida Oreo na swoim Galaxy S8? Muszę Cię zmartwić, ponieważ pojawiły się swoiste komplikacje związane bezpośrednio ze stabilnością działania tegoż urządzenia. Czy Samsung Galaxy S8 w ogóle otrzyma aktualizację do Androida 8.0?

Jak świat długi i szeroki, na przestrzeni lat mieliśmy okazję poznać różnej maści warianty jednego z najpopularniejszych systemów mobilnych.System Android miał swoje wzloty i upadki, a nierzadko był nazywany iOS-em dla ubogich. Jaki był grzech główny pierwszych wersji Androida w porównaniu do konkurenta systemu z Cupertino?

Samsung Aktualizacja

Stabilność, właśnie. W poniedziałek pojawiła się oficjalna aktualizacja do wspomnianej wariacji systemu od Google'a. Co więcej, tym razem zostaliśmy wyjątkowo potraktowaniu przez  Koreańczyków, bowiem otrzymaliśmy Androida Oreo jako jedni z pierwszych! Jednak, radość ta może zostać przyćmiona pewnymi komplikacjami.

Galaktyczny Samsung

Jakież to choroby toczą najnowszą aktualizację? Otóż, wg oficjalnych doniesień, po uprzednim dokonaniu instalacji aktualizacji, Samsung Galaxy S8 z uporem maniaka dokonuje kolejnych restartów. Rzec by można, smartfon jest niemalże nieużywalny. Czy czeka nas  wizyta w autoryzowanym serwisie Samsunga?

Najlepszy Smartfon Samsunga

Powiedzmy sobie szczerze, nie ma co panikować. Jak doskonale widać, koreański gigant trzyma rękę na pulsie i stale monitoruje całą sytuację. Stąd nagłe wstrzymanie fazy aktualizowania oprogramowania. Miejmy nadzieję, że osoby, które dokonały instalacji feralnej wersji systemu, zostaną poratowane odpowiednią łatką. Reszta niecierpliwych użytkowników Galaxy S8 i Galaxy S8 Plus musi grzecznie poczekać na dalszy rozwój sytuacji. Poinformujemy Was w razie dalszego rozwoju sytuacji. Tymczasem, niech dyskusja w komentarzach trwa!

blog comments powered by Disqus
Samsung Wstrzymuje Aktualizację!