PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Test i recenzja Motorola One - Średni czysty Android

Prawdziwa Specyfikacja Samsunga Galaxy S9!

Prawdziwa Specyfikacja Samsunga Galaxy S9!

Do premiery pozostało jeszcze trochę czasu, ale my właśnie poznaliśmy prawdziwą specyfikację Samsunga Galaxy S9 oraz Galaxy S9+! Czy nadchodzące targi MWC będą nas w stanie jeszcze zaskoczyć? Zapraszam!

Samsung Galaxy S9 i Galaxy S9 Plus to gorący temat rozpoczynającego się tygodnia. Jego zwieńczeniem będzie premiera wspomnianych modeli, która to odbędzie się już w tę niedzielę! Do tego momentu pozostaje jeszcze szmat czasu, ale właśnie poznaliśmy kilka pikantnych szczegółów odnośnie nowych flagowców tego koreańskiego giganta technologicznego.

Samsung Galaxy S9 - Aparat i Dźwięk

Samsung nie po raz pierwszy daje nam do zrozumienia, że stawia na dobre wrażenia z użytkowania ichniejszych aparatów. Co jest pewne? Drugi wariant Galaxy S9 (z plusem) będzie miał zaimplementowaną podwójną matrycę. Całość umożliwi nam nagrywanie obrazu z prędkością 960 klatek na sekundę. Co równie ciekawe, podstawowe S9 da nam możliwość dokonania zmiany ogniskowej z F/1,5 na F/2,4. Przednia kamerka będzie wyposażona w obiektyw o rozdzielczości 8 mpix i przesłonie F/1,7. 

Render Galaxy S9

Pod względem odtwarzanego dźwięku, nowe flagowce stoją na bardzo wysokim poziomie. Wszystko to zawdzięczamy firmie AKG, która weszła we współpracę z Samsungiem. Efektem tego jest wspaniały system stereo, który imituje dźwięk przestrzenny. 

Samsung Galaxy S9 - Ekran i Dodatki

W tej kwestii niewiele uległo zmianie. Dalej będziemy mieć do czynienia z 5.8-calową matrycą o rozdzielczości QHD+ oraz 6.2-calową w modelu z plusem. Jak donosi nasze źródło, ekran to matryca diamentowa, co już teraz mówi samo za siebie. Także i tym razem, Samsung zaoferuje nam współczynnik proporcji na poziomie 18,5:9.

Samsung Galaxy S9 Plus

Jeśli chodzi o pozostałe elementy, warto wspomnieć o skanerze tęczówki, który zagościł ostatnimi czasy w ósmej galaktyce Samsunga. Wiele wskazuje na to, że Samsung pracuje nam swoim autorskim rozwiązaniem Animoji. Co z tego wyjdzie? Tego dowiemy się najpewniej w niedzielę, z naszej relacji na żywo!

Samsung Galaxy s9 - Wnętrze

Delikatnym zmianom ulegnie procesor, który znajdzie się w europejskiej ofercie Samsunga. Mowa tutaj o modelu Exynos 9810, w którym zawiera się cztery rdzenie po 1.9 GHz oraz cztery rdzenie o taktowaniu 2.9 GHz. Jeśli chodzi o RAM, w przypadku S9 otrzymamy 4 GB, zaś w modelu S9 Plus znajdzie się ich już 6 GB. W kwestii pamięci wewnętrznej nie ma większych rewelacji, gdyż będzie to 64 GB, ale z możliwością rozszerzenia o 400 GB, przy pomocy karty microSD.

Całkiem niezłe parametry, dzięki którym ten smartfon może powalczyć w rankingach polecanych telefonów.

Samsung Galaxy S

Akumulator? Ile wytrzyma? Wytrzyma tyle, na ile mu pozwolicie. W wersji podstawowej będzie to ogniwo o pojemności 3000 mAh, a w S9+ już 3500 mAh. Nie zabraknie również Androida 8.0 oraz nowej nakładki, Samsung Experience 9.0. Co o tym sądzicie? Oficjalna sprzedaż rozpocznie się dopiero ósmego marca bieżącego roku.  Zapraszam Was do zażartej dyskusji w sekcji komentarzy! 

blog comments powered by Disqus
Prawdziwa Specyfikacja Samsunga Galaxy S9!