PODPOWIEDZI:

Prawdziwa Specyfikacja Samsunga Galaxy S9!

Prawdziwa Specyfikacja Samsunga Galaxy S9!

Do premiery pozostało jeszcze trochę czasu, ale my właśnie poznaliśmy prawdziwą specyfikację Samsunga Galaxy S9 oraz Galaxy S9+! Czy nadchodzące targi MWC będą nas w stanie jeszcze zaskoczyć? Zapraszam!

Samsung Galaxy S9 i Galaxy S9 Plus to gorący temat rozpoczynającego się tygodnia. Jego zwieńczeniem będzie premiera wspomnianych modeli, która to odbędzie się już w tę niedzielę! Do tego momentu pozostaje jeszcze szmat czasu, ale właśnie poznaliśmy kilka pikantnych szczegółów odnośnie nowych flagowców tego koreańskiego giganta technologicznego.

Samsung Galaxy S9 - Aparat i Dźwięk

Samsung nie po raz pierwszy daje nam do zrozumienia, że stawia na dobre wrażenia z użytkowania ichniejszych aparatów. Co jest pewne? Drugi wariant Galaxy S9 (z plusem) będzie miał zaimplementowaną podwójną matrycę. Całość umożliwi nam nagrywanie obrazu z prędkością 960 klatek na sekundę. Co równie ciekawe, podstawowe S9 da nam możliwość dokonania zmiany ogniskowej z F/1,5 na F/2,4. Przednia kamerka będzie wyposażona w obiektyw o rozdzielczości 8 mpix i przesłonie F/1,7. 

Render Galaxy S9

Pod względem odtwarzanego dźwięku, nowe flagowce stoją na bardzo wysokim poziomie. Wszystko to zawdzięczamy firmie AKG, która weszła we współpracę z Samsungiem. Efektem tego jest wspaniały system stereo, który imituje dźwięk przestrzenny. 

Samsung Galaxy S9 - Ekran i Dodatki

W tej kwestii niewiele uległo zmianie. Dalej będziemy mieć do czynienia z 5.8-calową matrycą o rozdzielczości QHD+ oraz 6.2-calową w modelu z plusem. Jak donosi nasze źródło, ekran to matryca diamentowa, co już teraz mówi samo za siebie. Także i tym razem, Samsung zaoferuje nam współczynnik proporcji na poziomie 18,5:9.

Samsung Galaxy S9 Plus

Jeśli chodzi o pozostałe elementy, warto wspomnieć o skanerze tęczówki, który zagościł ostatnimi czasy w ósmej galaktyce Samsunga. Wiele wskazuje na to, że Samsung pracuje nam swoim autorskim rozwiązaniem Animoji. Co z tego wyjdzie? Tego dowiemy się najpewniej w niedzielę, z naszej relacji na żywo!

Samsung Galaxy s9 - Wnętrze

Delikatnym zmianom ulegnie procesor, który znajdzie się w europejskiej ofercie Samsunga. Mowa tutaj o modelu Exynos 9810, w którym zawiera się cztery rdzenie po 1.9 GHz oraz cztery rdzenie o taktowaniu 2.9 GHz. Jeśli chodzi o RAM, w przypadku S9 otrzymamy 4 GB, zaś w modelu S9 Plus znajdzie się ich już 6 GB. W kwestii pamięci wewnętrznej nie ma większych rewelacji, gdyż będzie to 64 GB, ale z możliwością rozszerzenia o 400 GB, przy pomocy karty microSD.

Całkiem niezłe parametry, dzięki którym ten smartfon może powalczyć w rankingach polecanych telefonów.

Samsung Galaxy S

Akumulator? Ile wytrzyma? Wytrzyma tyle, na ile mu pozwolicie. W wersji podstawowej będzie to ogniwo o pojemności 3000 mAh, a w S9+ już 3500 mAh. Nie zabraknie również Androida 8.0 oraz nowej nakładki, Samsung Experience 9.0. Co o tym sądzicie? Oficjalna sprzedaż rozpocznie się dopiero ósmego marca bieżącego roku.  Zapraszam Was do zażartej dyskusji w sekcji komentarzy! 

blog comments powered by Disqus
Prawdziwa Specyfikacja Samsunga Galaxy S9!