PODPOWIEDZI:

Tinder Odda Władzę Kobietom - To One Będą Zaczynać Rozmowę

Tinder Odda Władzę Kobietom - To One Będą Zaczynać Rozmowę

Tinder to miejsce, w którym można znaleźć drugą połówkę... ewentualnie masę niewyżytych zboczeńców. Niedługo ma wejść nowa i dość nietypowa funkcja.

Kilka dni temu na łamach naszego portalu zaprezentowaliśmy Wam najlepsze aplikacje randkowe 2018. Oczywiście na pierwszym miejscu był niesamowicie popularny Tinder.

Metoda parowania osób, które się sobie podobają jest bardzo prosta. Problem jednak w tym, że sporo mężczyzn szuka pań tylko w jednym celu. Oczywiście zdecydowana większość kobiet od razu odrzuca niemoralne propozycje, gdyż szuka raczej miłości niż kogoś na szybki numerek.

Niektórzy bywają jednak bardzo natrętni. Zapewne sporo urodziwych kobiet opuszczało w końcu Tindera, gdy po raz n-ty dostawała sprośną wiadomość.

Dojść ma zatem do pewnych zmian w tej aplikacji randkowej. Pojawić ma się opcjonalna funkcja, dzięki której tylko kobieta będzie mogła rozpocząć rozmowę z facetem, który jej się spodobał. Po sparowaniu, samiec alfa będzie więc musiał poczekać, no ale jak kocha - to poczeka...

blog comments powered by Disqus
Tinder Odda Władzę Kobietom - To One Będą Zaczynać Rozmowę