PODPOWIEDZI:

Najlepsze Aplikacje Randkowe!

Najlepsze Aplikacje Randkowe!

Czasem szczęściu trzeba pomóc! Specjalnie z okazji święta zakochanych przygotowaliśmy zestawienie najlepszych aplikacji randkowych! Osobiście korzystałem z różnych aplikacji randkowych dostępnych na smartfon po raz pierwszy i na podstawie swoich testów, wybrałem dla was najlepsze. Serdecznie zapraszam Was na nasze zestawienie.

Tinder (IOS/ANDROID)

Zaczynamy od klasyka klasyków – Aplikacja randkowa Tinder! Idealna i bardzo prosta aplikacja właściwie dla każdego. Prawdopodobnie największa baza użytkowników wśród wymienionych tu aplikacji. Wystarczy ją pobrać, odpowiednio skonfigurować swój proflil lub połączyć go z Facebookiem, dodać opis, preferowaną płeć i odległość akceptowalną od nas i możemy przejść już do klasycznego przesuwaniem palcem po zdjęciach. Przyznam, że zaskakująco dużo osób korzysta z Tindera no i oczywiście samemu poznałem tam masę różnych osób. Zdecydowanie polecam.

Tinder Aplikacja Randkowa

Badoo (IOS/ANDROID)

Kolejną z polecanych przez nas aplikacji randkowych jest Badoo. Bardzo przypomina Tinder, przy czym dodaje troszkę od siebie. Pierwotnie aplikacja na facebooku, jednak już od dłuższego czasu jest to samoistnie żyjąca aplikacja. Z ciekawych funkcji, które różnią ją od Tinder muszę wspomnieć o możliwości wysłania prezentu w formie ciekawej grafiki (troszkę przypominało mi to czarno-białe obrazki na telefon z mojej pięknej młodości), sobowtórach, czyli wynajdowaniu podobnych osób do osób, które w serwisie już nam się spodobały oraz możliwości wynajdywania ludzie zarówno w naszej okolicy jak i takich, które spędzają określony okres czasu w naszej miejscowości wywołany np. studiowaniem. Jedyna wada, to chyba poczucie mniejszej ilości użytkowników jak w przypadku Tindera.

Badoo

Sympatia (ios/android)

Teraz przechodzimy do Polskiej aplikacji. Stara, dobra sympatia.pl to możliwość prostego wyboru osoby, która nam się podoba bez oczekiwania czy danej osobie my się podobamy. Dodajemy swoje preferencje i już, możemy korzystać… no nie do końca. By naprawdę mieć dostęp do pełnej wersji serwisu musimy opłacać specjalny abonament. Jednak czego się nie robi, by znaleźć dla siebie tego jedynego czy tą jedyną.

Sympatia

ZAADOPTUJ FACETA (IOS/ANDROID)

A co powiecie na aplikacje, która jest skierowana przedewszystkim dla kobiet, jednak oczywiście bez mężczyzn raczej nie miała by bytu. Taką właśnie aplikacją randkową jest Zaadoptuj Faceta. W tym przypadku jako facet mogłem wyłącznie dodać swój opis, gdzie studiuje i pracuje oraz parę hasztagów. Panie mogą za to spokojnie przebierać w różnych chłopcach czy mężczyznach umawiając się na różne spotkania do kina czy na jakąś wspólną imprezę. Z mojego punktu widzenia aplikacja jest jednak dla osób 25+, ponieważ chyba najbardziej się sprawdza w momencie, gdy któraś z pań potrzebuje kogoś by np. nie pójść na ślub siostry sama. Całe założenie aplikacji jednak daje spore możliwości i też jest to dobre miejsce, by kogoś poznać, porozmawiać czy zacząć się wspólnie umawiać.

ZaadoptujFaceta

Happn (ios/android)

Kolejną z aplikacji randkowych jest Happn. To coś zupełnie innego, jeszcze bardziej specyficzne jak poprzednia aplikacja. Happn, to apka, która korzysta z naszej lokalizacji, by podpowiedzieć nam, z którą z osób, które minęliśmy warto nawiązać kontakt. Jeżeli obie osoby się minęły czy spotkały przypadkiem w kawiarni i dały sobie w aplikacji „zauroczenie” to mogą przejść do prowadzenia konwersacji i oczywiście do możliwości ponownego spotkania się, tylko tym razem mniej spontanicznego. Niestety muszę przyznać, że podczas testów jako "piwniczak" spędzający dużo czasu wyłącznie w mieszkaniu nie udało mi się porozmawiać z szalenie dużą ilością osób (nie, to wcale nie przez moją twarz), jednak przechadzając się na potrzeby testów po mieście udało mi się złapać parę osób.

Happn

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Aplikacje Randkowe!