PODPOWIEDZI:

Garść dobrych nowin dla fanów The Elder Scrolls

Garść dobrych nowin dla fanów The Elder Scrolls

Bethesda w tym roku zaprezentowała dużo ciekawych zapowiedzi, jednak fani serii Elder Scrolls zostali wręcz zasypani nowinami. Zapowiedziano dwie całkiem nowe gry oraz kolejne udoskonalenia już wydanych tytułów.

Najważniejszą wieścią jest zapowiedź długo wyczekiwanej kontynuacji kultowej serii komputerowych gier fabularnych. Na sam koniec swojej konferencji Bethesda odsłoniła asa w postaci teasera The Elder Scrolls VI. Gra znajduje się w jeszcze w fazie koncepcyjnej, więc nie dostaliśmy żadnych informacji poza materiałem filmowym, który i tak wystarczył do nagłego wzrostu temperatury wśród internautów.

Kolejną atrakcją dla fanów serii jest gra The Elder Scrolls: Blades, czyli nowe RPG akcji na urządzenia mobilne. Oglądając rozgrywkę z perspektywy pierwszej osoby, pokierujemy własnoręcznie stworzoną postacią, którą będziemy rozwijać wraz ze wzrostem zdobywanego doświadczenia. Oprócz toczenia zręcznościowych walki z wykorzystaniem interface’u dotykowego, będziemy rozwijać swoje miasto. Trzonem gry będą instancjowane przygody na arenach, w podziemiach i różnych tego typu lokacjach.

Laptopy dla graczy – ogromny wybór, świetne ceny >>>

Ten tytuł pierwotnie będzie funkcjonować w darmowym modelu płatności na urządzeniach z systemem iOS lub Android. Docelowo deweloperzy planują przeniesienie go na jak największą liczbę platform, w tym na komputery osobiste ze wsparciem dla technologii VR.

W drodze są także nowości dla The Elder Scrolls Legends. Oparta na serii karcianka doczeka się zupełnie nowej oprawy graficznej. Zmiana obejmie zarówno planszę, jak i wygląd poszczególnych kart. Zapowiedziano wydanie gry na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Konsolowe wersje będą miały swój debiut jeszcze w tym roku.

Czytaj także: Bethesda zapowiada kontynuację Dooma i Wolfensteina >>>

Ogromne rozszerzenie zmierza wielkimi krokami do The Elder Scrolls Online. Murkmire wzbogaci grę o nową krainę zamieszkałą przez plemiona Argonian, a to oznacza mnóstwo zawartości fabularnej, a także różnych smaczków. Wśród nich większy znajdzie się nowa arena, która umożliwi rywalizację graczy na podstawie sieciowych rankingów. Przed premierą Murkmire dostaniemy mniejszy dodatek związany z wilkołakami. Wolfhunter to dwa nowe lochy, unikalne lokacje i nowi przeciwnicy.

blog comments powered by Disqus
Garść dobrych nowin dla fanów The Elder Scrolls