PODPOWIEDZI:

Spotify Stworzy Własny Głośnik!

Spotify Stworzy Własny Głośnik!

Jesteś dużym wielbicielem usługi muzycznej Spotify i jednocześnie chciałbyś zakupić inteligentny głośnik? Świetnie się składa, bowiem wspomniana firma ma zamiar wypuścić na rynek coś nader wyjątkowego. Konkurencja nie będzie już mogła spać spokojnie!

Nielegalne słuchanie muzyki należy już do marginalnej rzadkości. Nawet w naszym kraju, użytkownicy mobilnych urządzeń coraz częściej korzystają z płatnych usług strumieniowego przesyłania i odtwarzania muzyki. Obecnie najczęściej wybieranym "dostawcą" muzyki jest szwedzki Spotify. Działa na rynku od niespełna dekady, ale po dziś dzień nie skusił się na stworzenie jakiegokolwiek autorskiego urządzenia. To się niebawem zmieni!

Apple HomePod

Do gry wkroczyły ostatnio, inteligentne głośniki pokroju Asystenta Google'a, Echo od Amazona oraz HomePod'a od Apple. W przypadku dwóch pierwszych istnieje możliwość wykorzystania możliwości usługi Spotify, zaś w przypadku HomePod'a... współpracuje on wyłącznie z Apple Music. Szwedzi celują jednak w całkowicie autorskie i w pełni niezależne środowisko.

Muzyczna Aplikacja Spotify

Czyż nie byłby to obecnie najlepszy wariant dla Spotify? Firma czuje zagrożenie ze strony Apple i ichniejszej usługi? Niewykluczone. Panowie z Cupertino to niezwykle potężny gracz o niewyobrażalnych zasięgach. Ludzie nierzadko wybierają ich usługi z wielu przyczyn, a w szczególności kiedy otrzymają coś, czego nie ma ich konkurencja. 

Inteligentne Głośniki

Zarządowi Spotify zależy tym bardziej na ilości subskrybentów, kiedy mają nie male problemy z płynnością finansową. Pomimo braku pewnych środków, nie boją się zaryzykować i próbują coś ugrać, tworząc omawiany dziś, inteligentny głośnik. Kiedy pojawi się na rynku? Na obecna chwilę nikt nie jest w stanie czegokolwiek powiedzieć w tej kwestii. Nie mniej jednak, czy będzie to dobry ruch ze strony Spotify? Kto z Was korzysta z ich usług? Zapraszam do komentowania!

blog comments powered by Disqus
Spotify Stworzy Własny Głośnik!