PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Honor 20 vs Xiaomi Mi 9 - Fotograficzne starcie

Apple iPhone X - Reklama Trzymająca się Kupy!

Apple iPhone X - Reklama Trzymająca się Kupy!

Nadchodzą święta, a wraz z nimi szał zakupowy, gdzie pierwsze skrzypce może grać iPhone X! Czy nowa reklama najnowszego dziecka Apple będzie w stanie przekonać nas do jego zakupu? Zapraszam!

Zwrot "gówniana reklama", nabiera w tym przypadku nowego znaczenia i nie koniecznie negatywnego.... choć można mieć ku temu pewne wątpliwości. Jak doskonale już wiecie, idą święta. Wiem, przysłowiowej Ameryki nie odkryłem. W tym jakże na pozór gorącym okresie, wielcy gracze prześcigają się w ofertach promocyjnych oraz reklamach, które przedstawiają ich najważniejsze produkty.

Animowane Emotikony w Smartfonie

Zapytacie, ale co w tym dziwnego? Nic, gdyby nie jedna rzecz, która obecnie zaskakuje całą rzeszę użytkowników YouTube'a! Mowa tutaj o śpiewającej kupie, a mianowicie o Animoji... zbyt mało szczegółów? Wraz z premierą iPhone'a X, panowie z Cupertino ochoczo reklamowali animowane emotikony, które w głównej mierze czerpią z własności technologii TrueDepth, który analizuje naszą mimikę twarzy i przelewa to na ruch animowanej postaci kota, lisa, kury czy świni. Takich awatarów jest dosyć dużo, ale to postać kupy robi największą robotę...

Apple Góruje nad Konkurencją

Szukasz Najlepszego Smartfona? Tutaj Znajdziesz Pewne Wskazówki>>>

Wracając jednak do sedna naszej sprawy. Jak już wiecie, Apple udostępniło na swoim koncie klip, w którym pewna kobieta "śpiewa" fragment piosenki All Night - Big Boi. Nie było by w tym nic dziwnego, jakby nie towarzystwo osławionej animowanej kupy... no i kilku innych postaci. Nie mogę się oprzeć pytaniu, czy to się w ogóle kupy trzyma?

Najlepsza Cena iPhone X w Sieci

Pominąwszy fakt wystąpienia (wiem, powtarzam się) kupy, czy taka reklama może zachęcić kogokolwiek do wydania tysiąca dolarów amerykańskich? Wiadomo, wśród użytkowników iPhone'ów jest duży odsetek ignorujących pewne nieścisłości czy irracjonalne rozwiązania marki, fanów. Chyba, że to rzeczywiście ma jakieś głębsze dno? Być może ta kupa odzwierciedla... nie, to nie może być prawda, a jedynie moja imaginacja... Zresztą, oceńcie sami! Zapraszam Was serdecznie do komentowania, bowiem ciekaw jestem niezmiernie, jakie emocje wywołują w Was tego typu reklamy?

blog comments powered by Disqus
Apple iPhone X - Reklama Trzymająca się Kupy!