PODPOWIEDZI:

Dwie Nowe Kamery od Poniedziałku w Biedronce!

Dwie Nowe Kamery od Poniedziałku w Biedronce!

Biedronka co jakiś czas wprowadza do swojej oferty ciekawe produkty. Mimo niskiej ceny charakteryzują się w miarę dobrym wykonaniem oraz funkcjonalnością. Już w najbliższy poniedziałek w sieci sklepów zagoszczą kamery Hykker.

Nowości w popularnej Biedronce

Zdecydowanie najczęściej w Biedronce pojawiają się produkty od Hykker. Nie są to urządzenia z najwyższej półki, jednak nie możemy odmówić im “sprawiedliwej” funkcjonalności względem ceny. Tym razem na półkach znajdziemy dwie kamery - Hykker Active Cam 2 oraz Hykker Road Trip 2.

Hykker wprowadził do Biedronki wiele różnych urządzeń.

Hykker Active Cam 2

Hykker Active to kamera sportowa. Producent stworzył ją dla ludzi aktywnych i tych, którzy chcą rejestrować wideo na co dzień. Ewidentnie jest to zamiennik dla drogiego, ale i dobrego, GoPro. Posiada 2-calowy wyświetlacz, jest niezwykle poręczna i łatwa w obsłudze - uruchomienie to kwestia obsługi jednego przycisku. Posiada mikrofon oraz głośnik. Obudowa kamery posiada ceryfikat IPX8, co ma gwarantować odporność na wodę. Wmontowano w nią slot na kartę microSD i akumulator 500 mAh (około 3 godziny pracy). Nie ma sensu porównywać jej na dłuższą metę do droższego odpowiednika, ponieważ jej cena to zaledwie 69,90 zł. Warto kupić, chociażby do testów.

Tak prezentuje się kamera Active Cam 2.

Hykker Road Trip 2,

Hykker Road to natomiast kamera samochodowa - wideorejestrator jazdy. Nagrywa trasy w rozdzielczości HD 720p. Sprawdzi się zwłaszcza podczas kolizji, w których posiadanie materiału wideo może znacząco wpłynąć na przebieg późniejszego postępowania. Urządzenie posiada wyświetlacz LCD 2,2”, szerokokątny obiektyw i G-sensor, który zapewnia stabilizację obrazu podczas drgań. Pozwala nagrywać pętli, a jego pamięć może zostać poszerzona o kartę microSD do 32 GB. Wbudowany czujnik ruchu utrzymuje kamerę w gotowości. Cena - 69,99 zł.

Wygląd wideorejestratora Road Trip 2.

Oba urządzenia pojawią się w Biedronce już od 26 lutego. Na półkach pozostaną do 11 marca lub do wyczerpania zapasów.

blog comments powered by Disqus
Dwie Nowe Kamery od Poniedziałku w Biedronce!