PODPOWIEDZI:

Ekspedycja rowerowa po Australii z HTC U11

Ekspedycja rowerowa po Australii z HTC U11

Damian Drobyk, pasjonat ekspedycji rowerowych po najwyżej położonych i najtrudniejszych drogach świata, już w marcu wybierze się w podróż po Australii i Nowej Zelandii. W tej samotnej wyprawie towarzyszyć mu będzie nie lada duet – solidny rower oraz niezawodny, flagowy smartfon HTC U11.

Globtroter w dokładnie 90 dni chce przejechać około 10 tysięcy kilometrów po niedostępnych odludziach i wykańczających pustyniach Australii, oraz pokonać nieprzebyte ostępy Nowej Zelandii. W tym czasie ma zamiar odwiedzić najbardziej urokliwe miejsca obu krajów i uwiecznić je na fotografiach przy pomocy smartfona HTC U11.

Głównym celem wypraw rowerowych podróżnika są najwyżej położone drogi i przełęcze świata. Do tej pory Damian zwiedził na rowerze 56 krajów na czterech kontynentach. Zdobył już między innymi najwyższą przełęcz Indii - Khardung La sięgającą 5359m n.p.m., najwyżej umiejscowioną drogę Ameryki Północnej, prowadzącą na wulkan Sierra Negra w Meksyku, którego szczyt znajduje się na wysokości4621m n.p.m., a także najwyższą drogę Afryki, która sięga 4377 metrów i kończy się na wierzchołku góry Tulu Dimtu w Etiopii. Jego najdłuższa wyprawa trwała ponad osiem miesięcy, podczas których przejechał aż 26 tysięcy kilometrów.

Ekspedycja rowerowa po Australii z HTC U11 khardunglaEkspedycja rowerowa po Australii z HTC U11 tuludimtuEkspedycja rowerowa po Australii z HTC U11 iseran

HTC U11 będzie nieodłącznym towarzyszem w podróży Damiana. Płynna obsługa LTE+ zapewni podróżnikowi łączność z bliskimi, a jeden z najlepszych aparatów na rynku zagwarantuje doskonałą jakość wykonanych fotografii. Za sprawą technologii HTC Edge Sense, czyli ramek reagujących na uścisk, podróżnik będzie mógł robić zdjęcia nie schodząc z roweru – w trakcie jazdy, jedną ręką i do tego w rękawiczce.O ostrość zdjęć, także w ruchu, zadba superszybki autofocus. Smartfon spełni również funkcję nawigacji, a po połączeniu z komputerem rowerowym – stworzy profil trasy. Bateria o pojemności 3000 mAh w razie potrzeby zasilana będzie przez dynamo.

Ekspedycja rowerowa po Australii z HTC U11 1

Podczas tak długich podróży w pojedynkę smartfon staje się czymś więcej niż tylko dodatkiem, albo modnym gadżetem. To także Twój najlepszy przyjaciel, gwarant bezpieczeństwa i wreszcie rejestrator dokonań. Dlatego chcesz, aby towarzyszyło Ci urządzenie, które umożliwia szybką łączność, błyskawicznie się ładuje i dysponuje dokładnym GPSem, ale także – zwłaszcza w warunkach Antypodów – nie podda się nawet najobfitszym ulewom albo burzom piaskowym. Warunki tespełnia właśnie smartfon HTC U11. – powiedział nam Damian Drobyk - Możliwość skorzystania z flagowca HTC powinna jednak uczynić moją podróż nie tylko bezpieczniejszą, ale i przyjemniejszą. Ciekaw jestem zwłaszcza funkcji Edge Sense, która umożliwia robienie zdjęć jednym ściśnięciem telefonu. Jestem przekonany, że australijski krajobraz w połączeniu z niesamowitym aparatem U11 i moimi umiejętnościami mobilnej fotografii (w szczególności panoram) zaowocuje doskonałymi zdjęciami.

Podobnie jak marka HTC, Damian Drobyk ambitnie sięga myślami w przyszłość. Planuje bowiem zdobyć Rowerową Koronę Ziemi, czyli wjechać wyłącznie na rowerze na najwyżej położone drogi wszystkich kontynentów. Po zdobyciu podjazdu w Australii, cyklista będzie mógł się pochwalić już czterema koronnymi podjazdami. Droga do realizacji marzeń stanie więc otworem.

Ekspedycja rowerowa po Australii z HTC U11

Więcej informacji o kolejnej wyprawie Damiana znajdziecie na stronie wyprawy:

www.australia.damiandrobyk.pl oraz na profilu Facebook: Damian Na Wyprawie

Życzymy udanej podróży oraz wielu niesamowitych wspomnień utrwalonych na doskonałych zdjęciach i filmach.

blog comments powered by Disqus
Ekspedycja rowerowa po Australii z HTC U11