PODPOWIEDZI:

Nie będzie Samsunga Galaxy S10?

Nie będzie Samsunga Galaxy S10?

Po premierze S9, przeczytać można sporo różnych opinii. Niektórzy z Was pisali, że S9 nie kupią i poczekają na S10. Problem w tym, że Galaxy S10 może w ogóle się nie pojawić.

Nowy flagowiec koreańskiego giganta - Samsung Galaxy S9 - wywołał wzmożoną dyskusję o opłacalności jego zakupu. Można było jednak często spotkać się z opiniami, że nie warto go kupować, gdy posiada się już Galaxy S8 i lepszym rozwiązaniem jest czekanie na kolejnego flagowca, czyli Galaxy S10.

Wszystko wskazuje jednak na to, że na rynku nie pojawi się Galaxy S10. Od razu Was uspokoję - flagowa seria nie znika, ale... może zmienić nazewnictwo. Nie będzie więc już "Galaxy S", choć sam człon Galaxy ma zostać. 

Przedsprzedaż Samsunga Galaxy S9/S9+ w sklepie RTV Euro AGD |►

Jak dla mnie, nazewnictwo to najmniej istotna sprawa. Radzę więc Samsungowi, by więcej pracował nad samym telefonem niż zmianą jego nazwy.

blog comments powered by Disqus
Nie będzie Samsunga Galaxy S10?