PODPOWIEDZI:

Przyszła generacja iPhone już bez "grzywki"

Przyszła generacja iPhone już bez "grzywki"

Wszystko wskazuje na to, że kolejna generacja iPhone nie będzie miała wycięcia u góry ekranu. Co jest tego powodem? O tym w poniższym newsie.

iPhone X to bez wątpienia smartfon, o którym wciąż jest głośno. Jedni ślinią się na jego widok, a inni uważają za kompletnie nieopłacalne urządzenie.

Jedną z jego cech charakterystycznych jest z pewnością wycięcie u góry ekranu, które zabiera powierzchnie roboczą ekranu, ale zawiera kamerę Face ID, czujnik zbliżeniowy, głośnik czy projektor laserowy.

Kolejna generacja smartfonów iPhone ma już nie posiadać tej swego rodzaju "grzywki". Możemy się jedynie domyślać, co jest tego powodem. Na rynku pojawia się przecież coraz więcej smartfonów z tym rozwiązaniem, które mają przypominać flagowce Apple, co pewnie mocno irytuje amerykańskiego giganta. Drugim powodem może być z kolei to, że jest to po prostu mało praktyczne rozwiązanie, które zresztą często było już krytykowane.

Wygląda więc na to, że pod względem designu, smartfony Apple powrócą to starszych rozwiązań, no chyba, że ich producent znów czymś nas zaskoczy.

Źródło: TheInvestor

blog comments powered by Disqus
Przyszła generacja iPhone już bez "grzywki"