PODPOWIEDZI:

Ultracienkie słuchawki tańsze niż pizza - Maxell HP-200 Super Slim!

Ultracienkie słuchawki tańsze niż pizza - Maxell HP-200 Super Slim!

Na rynku zagościły wyjątkowe słuchawki. Najnowszy produkt Maxell charakteryzuje się bardzo ciekawymi… wymiarami. Słuchawki są bardzo cienkie, a mimo to wydobywają z siebie wyjątkowe brzmienie.

Nowy produkt Maxell to słuchawki Maxell HP-200 Super Slim. Urządzenie ma łączyć w sobie dużą funkcjonalność, ciekawy wygląd i niską cenę. To właśnie ta ostatnia cecha gra tutaj pierwsze skrzypce - cena słuchawek to jedynie 40 PLN.

Słuchawki Maxell są przede wszystkim bardzo tanie.

Słuchawki mimo niewielkich rozmiarów mają zapewniać komfort użytkowania oraz izolację od otoczenia. Producent deklaruje, że urządzenie zapewnia właściwe natężenie basów, a także znakomitą jakość audio. Charakteryzują się zamkniętą konstrukcją, pasmem przenoszenia od 20 do 20 000 Hz oraz czułością na poziomie 105 dB. Impedancja wynosi 30 ohm. Duży plus za płaski kabel, który w teorii powinien być odporny na plątanie się. Co więcej, na kablu znajduje się również mikrofon do rozmów.

Urządzenie jest dostępne w wielu kolorach.

Maxell HP-200 Super Slim są, jak sama nazwa wskazuje, bardzo cienkie. Dzięki temu, codzienna aktywność stanie się przyjemniejsza, a przede wszystkim lżejsza. Konstrukcja składa się z cienkiego pałąku i delikatnie obrotowych, równie chudych, nauszników. Ze zdjęć możemy wnioskować, że urządzenia będą bardzo łatwe w przenoszeniu - pytanie jak z trwałością... Co prawda cena nie obiecuje zbyt wiele, ale nikt nie chce, żeby jego słuchawki zniszczyły się po pierwszym pobycie w plecaku czy torbie.

blog comments powered by Disqus
Ultracienkie słuchawki tańsze niż pizza - Maxell HP-200 Super Slim!