PODPOWIEDZI:

Uwaga na zakupy w sklepie anwan.pl!

Uwaga na zakupy w sklepie anwan.pl!

Uważajcie na zakupy w sklepie internetowym anwan.pl, którego opinie właściwie nie istnieją, a produkty wycenione są znacznie poniżej cen rynkowych. Nie zalecamy zakupów, a ostrożność, bo nie ma możliwości płatności przez wierzytelnych pośredników jak PayU!

Anwan.pl - odradzamy zakupów w tym sklepie internetowym

Anwan.pl to następny podejrzany sklep internetowy z elektroniką, który mamy wątpliwą przyjemność lustrować. Brak sensownych opinii i niezwykle niskie ceny wymusiły na nas działanie, które ma na celu ustrzec Was, naszych czytelników, przed niepotrzebnym ryzykiem dużej ilości ciężko zarobionych pieniędzy.

AnwAn.pl - płatność tylko bezpośredni na konto bankowe

Jak pewnie wiecie, pierwszym elementem, który sprawdzamy, jest możliwość płatności przez partnera takiego jak PayU, którego w razie oszustwa możemy pociągnąć do odpowiedzialności i odzyskać pieniądze. Anwan.pl nie przewiduje jednak takiej formy płatności, mamy tylko opcję przesłania pieniędzy bezpośrednio na konto firmy, co nie wygląda dobrze, bo osoba, na którą jest założone, nie figuruje we wpisie w KRS, więc nie jest jej właścicielem.

anwan.pl - opinie i płatnośćJak widać poniżej, firma jest zarejestrowana na zupełnie inną osobę, zgadza się tylko adres, więc już na tym etapie nie powinniście mieć wątpliwości, że coś tu jest mocno nie tak.

anwan.pl - opinie wpis w KRS

Działalność prowadzona przez Jana Henryka Kuleszę opierała się o handel częściami hydraulicznymi, więc ewidentnie nie jest to związane z tak szeroko zakreśloną elektroniką, jaką w swojej ofercie ma sklep internetowy anwan.pl, pomijając już fakt zbyt niskich cen za produkty.

SKlep internetowy Anwan.pl - siedziba

Siedziba sklepu internetowego anwan.pl znajduje się w Pruszkowie przy ul. Wróblewskiego 6/38. Podobnie jak w innych przypadkach, pod tym adresem spodziewaliśmy się biurowca albo sporych rozmiarów magazynu, z którego towary dystrybuowane są do klientów. Mamy jednak przyjemnie pomalowany na pomarańczowo blok z czasów słusznie minionych.

anwan.pl - opinie siedzibaTo też nie wróży dobrze zakupom u takiego sprzedawcy, bo z taką skalą powinien jednak móc szarpnąć się na coś bardziej wyrafinowanego, niż M.4 w Pruszkowie, szczególnie, że po poprzedniku, czyli przedsiębiorczym hydrauliku, adresu nie zmienił, więc chyba to M.4 nabył w ramach... no właśnie, w ramach czego?

Anwan.pl - nie polecamy tam kupować!

Na tym etapie wiemy już na tyle dużo, żeby gorąco odradzić Wam zakupów w sklepie internetowym anwan.pl, jako że ryzyko jest zbyt wysokie. Różniący się właściciele konta i samej działalności skłaniają do refleksji, że coś jest nie tak, i to bardzo. Siedziba też nie przekonuje, więc ogólnie nie polecamy ryzykować pieniędzy!

blog comments powered by Disqus
Uwaga na zakupy w sklepie anwan.pl!
Autor: Paweł Rudy