PODPOWIEDZI:

Interesujące Produkty od Firmy Hykker w Biedronce!

Interesujące Produkty od Firmy Hykker w Biedronce!

Biedronka jest specyficzną siecią dyskontów, w której główną siłą napędową jest handel artykułami spożywczymi. Jednak, czasem okazyjnie pojawiają się również takie rzeczy jak telewizory, laptopy, monitory czy nawet nawigacje satelitarne. Podobnie interesujące produkty niebawem pojawią się od firmy Hykker!

Obecnie miliony polaków robi zakupy w tej portugalskiej sieci sklepów. Przeważnie kupujemy tam artykuły przysłowiowej pierwszej potrzeby, ale od czasu do czasu zdarzy się okazja, w której kupimy ciekawy gadżet. Nie rzadko jest to smartfon, tablet, nawigacja czy też radio samochodowe. Ostatnie dwa elementy za kilka dni ukażą się na sklepowych półeczkach Biedronki. Zaintrygowani? Czy rzeczywiście, Biedronka ma dla nas niebywałą okazję czy może coś innego?

Przeoczyłeś targi PGA? Nic straconego, bowiem przygotowaliśmy stosowny materiał!

Firma Hykker znana jest z produktów cechujących się wysoką trwałością, więc tym bardziej warto jest zainteresować się omawianymi tutaj rzeczami takimi jak nawigacja satelitarna do samochodu oraz radio samochodowe. Jeśli właśnie wasze radio od dawna szwankuje, zaś podczas nadchodzących ferii świątecznych macie zamiar wybrać się w Polskę, warto przemyśleć taki zakup! Jednak dość tego gadania i zabierajmy się za konkrety!

nawigacja hykker


PROMOCJE na zakup Pralek lub Suszarek

 

Na pierwszy ogień idzie nawigacja myNavi5, która idealnie sprawdzi się w niemalże każdej podróży. Urządzenie wyróżnia się 5 - calowym ekranem LCD, szybkim procesorem o taktowaniu 800 mHz oraz funkcją transmitera FM! Dzięki temu, nasza nawigacja może również posłużyć jako odtwarzacz multimediów takich jak odtwarzanie filmów, audiobooków oraz odtwarzanie muzyki. To wszystko w cenie 159 złotych. Czy to dużo? Jak za tak funkcjonalną nawigację, cena jest całkowicie na miejscu!

nawigacja hykker 2

Chcesz kupić powyższą nawigację? Tutaj znajdziesz najlepszą ofertę na rynku!

Jeśli chodzi o radio samochodowe, to jest nim Hykker Tune. Model ten wyróżnia się takimi elementami jak możliwość zaprogramowania jednocześnie18 różnych częstotliwości. Ponadto, nie zabrakło miejsca dla funkcji RDS, odczytywanie kart microSD oraz podpięcie zewnętrznej pamięci poprzez USB! Płacąc za ten model przyjdzie nam uszczuplić swój portfel o całe 99 złotych. Przyznajcie, że jest to wyjątkowo przystępna cena! Czy to jednak wystarczy by przekonać nas do kupna jednego z powyższych produktów? Musicie szybko się decydować, bowiem promocja rusza od 31 października i potrwa do wyczerpania zapasów. Stali bywalcy Biedronek doskonale zdają sobie sprawę, że nie dla wszystkich wystarczy. Wpierw zapraszam Was do komentowania, odwiedzenia naszego forum oraz pozostawienie odpowiedniej łapki! ;)

blog comments powered by Disqus
Interesujące Produkty od Firmy Hykker w Biedronce!