PODPOWIEDZI:

Samsung Galaxy Note9 - Pierwsza grafika w sieci!

Samsung Galaxy Note9 - Pierwsza grafika w sieci!

W internecie pojawiła się pierwsza grafika przedstawiająca Samsunga Galaxy Note9! Jakie zmiany czekają nas w przypadku premiery kolejnego Note'a? Będziemy mieli do czynienia z rewolucją czy może ze zmianami bardziej kosmetycznymi, jakie miały miejsce w przypadku Galaxy S9? Zapraszam!

Nie bez kozery krążą w sieci opinie odnośnie nowych modeli segmentu premium od Samsunga, które w sposób negatywny opisują zmiany (jakie się pojawiły) w stosunku do poprzednich urządzeń. Większość z nas oczekiwała znaczącej metamorfozy w designie, która miała miejsce w jubileuszowym iPhonie X. Niestety, ale spełniły się najmroczniejsze przepowiednie, w których Koreańczycy postanowili poczynić jedynie delikatne zmiany w stylistyce swojej marki premium. 

Samsung Galaxy Note9

Czy tak samo będzie w przypadku nadchodzącego Galaxy Note'a 9? Obawiam się, że tak się właśnie stanie. Niedawno w sieci pojawiła się grafika przedstawiająca najnowsze dziecko Samsunga. Podobnie jak w przypadku różnic dzielących Galaxy S8 i Galaxy S9, jest ich tutaj jak na lekarstwo. Oczywiście, zmiany może nie będą w głównej mierze dotyczyły designu, ale raczej usprawnienia wnętrza... czyli tego, co jest rzecz jasna najważniejsze!

Pierwsza Grafika Galaxy Note9

Masz Chęć na Nową Galaktykę od Samsunga? Koniecznie Rzuć Okiem na Tę Ofertę>>>

Jeśli już o wnętrzu mowa. Obecne informacje nie są może pewnikiem, ale wiemy już co nieco o specyfikacji, która będzie obrazowała Samsunga Galaxy Note9. Spójrzcie proszę na to krótkie zestawienie:

  • Ekran 6.4-cala OLED Display 2960 x 1440 pikseli w stosunku 18,5:9
  • Procesor Snapdragon 845 lub Exynos 9810
  • Podwójny aparat główny o rozdzielczości 12 mpix
  • 6 GB RAM
  • Akumulator o pojemności 3850 mAh

Niestety, ale obecnie wiemy tylko tyle i aż tyle. Pewne doniesienia sugerują, że pojawi się również czytnik linii papilarnych, który zostanie skryty pod ekranem. Inne zaś, temu przeczą. Prawda jest taka, że na tym etapie niczego nie możemy być pewni w stu procentach. Pozostaje zdawać się na sprawdzone źródła i stale monitorować kolejne wzmianki dotyczące dziewiątego Note'a. Kiedy ów phablet pojawi się w oficjalnej sprzedaży? Niewykluczone, że ta chwila nastąpi w sierpniu tego roku. Konkretów brak. Tymczasem, zapraszam Was do dyskusji odnośnie nowego urządzenia od Samsunga. Czy macie w ogóle zamiar wyposażyć się w tenże model? Komentarze są do Waszej dyspozycji!

źródło: CNET

blog comments powered by Disqus
Samsung Galaxy Note9 - Pierwsza grafika w sieci!