PODPOWIEDZI:

Terenowa deskorolka elektryczna Kawasaki już dostępna!

Terenowa deskorolka elektryczna Kawasaki już dostępna!

Kawasaki z pomocą firmy 4CV wprowadza na rynek nowy pojazd elektryczny - deskorolkę KX-CROSS8.5. Urządzenia sprawdzi się w codziennym transporcie miejskim czy do zabawy i rozrywki. Idealna propozycja dla dzieci i dorosłych.

Moda na pojazdy elektryczne nie maleje. Urządzenia są coraz to mocniejsze, osiągają dłuższe dystanse czy biją rekordy pojemności baterii. Na polski rynek zawitała nowa konstrukcja od Kawasaki - elektryczna deskorolka Kawasaki KX-CROSS8.5. Model wyróżnia się na tle konkurencji terenowymi kołami i wzmacnianą ramą.

Tak prezentuje się nowy pojazd Kawasaki - klasycznie w kolorze zielonym.

Producent zastosował nietypowy, aluminiowy i trwały odlew ramy. Na końcach deski, tak jak wspomniałem, znajdują się sporych rozmiarów koła z szerokimi oponami z terenowym bieżnikiem. Takie połączenie może sugerować, że deska świetnie sprawdzi się w trudnych warunkach. Na pierwszy rzut oka widać, że producent aspiruje z nowym produktem do klasy premium. Pytanie, jak z osiągami?

Deska pokona wzniesienia do 30 stopni nachylenia.

Za działanie pojazdu odpowiada silnik o łącznej mocy 700W. To dzięki niemu możemy osiągnąć 20 km/h. Do całości dochodzi pojemna bateria LG 4,4Ah. Łącząc wszystkie elementy otrzymujemy około 20 km czystej zabawy. Szczerze mówiąc, można było oczekiwać trochę więcej, ale na plus zaliczę możliwość pokonywania wzniesień (30 stopni). Deskorolka elektryczna Kawasaki Balance Scooters KX-CROSS8.5 waży 13 kilogramów i posiada normę IP54.

Zastosowano terenowe, duże koła.

Uwaga! Norma IP54 czyni pojazd jedynie bryzgoszczelnym, w żadnym wypadku nie przeżyje on całkowitego zanurzenia.

Deskorolka Kawasaki Balance Scooters KX-CROSS8.5 jest już dostępna w sprzedaży w cenie 1999 PLN.

Źródło: 4CV

blog comments powered by Disqus
Terenowa deskorolka elektryczna Kawasaki już dostępna!