PODPOWIEDZI:

Strzelanina w siedzibie YouTube - Znamy prawdę!

Strzelanina w siedzibie YouTube - Znamy prawdę!

Kilka dni temu doszło do kolejnego ataku o podłożu terrorystycznym na terenie USA! W tym przypadku ucierpiał jeden z oddziałów YouTube. Dzisiaj poznaliśmy pełne okoliczności tego feralnego zdarzenia. Zapraszam!

Zbrojne ataki na terenie zarówno starego kontynentu jak i USA, zdarzają się coraz częściej. W Europie większość z nich ma podłoże stricte terrorystyczne, bowiem jest przygotowywane przez bojowników tzw. państwa islamskiego. W przypadku USA bywa z tym różnie. Bowiem, do oddziału firmy może wpaść uzbrojony frustrat, któremu nie podobają się decyzje podejmowane przez zarząd tejże firmy i chcąc nie chcąc, taka jest po części prawda w przypadku ostatniej strzelaniny w San Bruno.

Strzelanina w Kalifornii

Sprawcą, a dokładniej sprawczynią całego zdarzenia jest 39-letnia Nasim Naghdam - niedoszła YouTuberka. Nasza bohaterka pochodzenia wiadomego, dopuściła się postrzelenia trzech osób i na szczęście nikt nie zginął w tym śmiertelnie niebezpiecznym zdarzeniu. Niewykluczone, że swoją cegiełkę podłożył pobliski oddział policji, który zjawił się na 5 minut po wezwaniu. Co było motywem działania rzeczonej Nasim? Cenzura YouTube i... demonetyzacja filmów.

Chcesz Rozpocząć Karierę Na YouTubie? Taki Mikrofon Powinien Być Najlepszy>>>

Siedziba YouTube

Fakt, cenzura i demonetyzacja pod byle pretekstem może doprowadzić do niemałej frustracji, czego doświadczyły całe rzesze YouTuberów. Pytanie tylko, czy ktokolwiek odważyłby się wkroczyć do najbliższej siedziby YouTube'a i zacząć do wszystkich strzelać?! Cóż, nikt o zdrowych zmysłach nie mógłby dopuścić się tak zbrodniczego czynu. Czy jest temu winien powszechny dostęp do broni na terenie USA? Ciężko to ocenić.

San Bruno

Pewnie zapytacie, czym zajmowała się 39-letnia Nasim? Z oficjalnych wiadomości można dowiedzieć się, że była aktywistką zajmującą się prawami zwierząt oraz weganką. Na licznych filmach uskarżała się na pracowników YT za ciągłe cenzurowanie jej filmów oraz ich późniejszą demonetyzację. Hmm... skoro ludzie to również zwierzęta, a Nasim była za poszanowaniem ich praw to... widzę tu swoistą niespójność w toku rozumowania naszej (anty)bohaterki. Dość jednak tych dywagacji. Finałem tej sprawy jest popełnienie samobójstwa przez 39-letnią Nasim Naghdam. Co o tym wszystkim sądzicie? Zapraszam serdecznie do sekcji komentarzy!

źródło: TV

blog comments powered by Disqus
Strzelanina w siedzibie YouTube - Znamy prawdę!