PODPOWIEDZI:

Gamingowy potwór za prawie 20 000 złotych już w sprzedaży!

Szybki spis treści:
Gamingowy potwór za prawie 20 000 złotych już w sprzedaży!

Na rynek wkracza prawdziwa gamingowa bestia. Specyfikacja tego urządzenia aż zapiera dech w piersiach. Acer przedstawia marzenie każdego gracza, komputer Orion 9000!

 Gamingowy potwór!

Nadszedł ten długo wyczekiwany dzień - Acer Predator Orion 9000 debiutuje w naszym kraju! Pierwszy raz mogliśmy zawiesić na nim oko już na targach CES 2017 w Las Vegas, jednak to właśnie dziś ta bestia wkracza na nasz rynek.

Orion 9000 to marzenie każdego gracza!

AcerPredator Orion 9000 to piekielnie mocny komputer dla gracza. Już sam jego wygląd zewnętrzny bardzo cieszy oko. Podzespoły zamknięto w nowoczesnej, futurystycznej obudowie z podświetleniem LED RGB. Zastosowano przeźroczysty panel boczny oraz zdejmowany panel górny z “siatki”. Jest to obudowa typu big tower, jednak przenoszenie komputera jest ułatwione dzięki uchwytom na obudowie i kółkom. Prawdziwa moc kryje się jednak pod specjalnym przyciskiem “Turbo”, który rozkręca wydajność maszyny do granic!

Obudowa Oriona to prawdziwa gamingowa konstrukcja.

We wnętrzu obudowy drzemie procesor Intel Core i9-7900X z serii Extreme, który pracuje z częstotliwością 3,30 GHz i 4,30 GHz we wspomnianym trybie Turbo. Gdyby tego było mało, za grafikę odpowiada najpotężniejsza karta na rynku, NVIDIA GeForce GTX 1080Ti z 11 GB GDDR5. Robi się gorąco, a do całości dochodzi 16 GB pamięci RAM DDR4 i dwa dyski! Na dane 1 TB twardziela i 256 GB szybkiej pamięci SSD. Całość zasila PSU o mocy 1000 W.

Wnętrze komputera jest zdecydowanie atrakcyjne!

Myślicie, że to na tyle? Nic z tych rzeczy - za chłodzenie tego potwora odpowiada zaawansowany system chłodzenia cieczą od Cooler Master. Komputer Acer jest wyposażony w cztery strefy termiczne. Sekcja zasilania jest chłodzona niezależnie, podczas gdy pozostałe komponenty współdzielą chłodne powietrze zapewniane przez technologię Ice Tunnel 2.0.

Tak prezentuje się nowy komputer Acera.

Przyszedł czas obudzić się z tego pięknego snu… Cena tego zestawu to aż 17 999 PLN. Dostępny jest w sklepach Media Markt oraz Saturn.

Źródło: ACER

blog comments powered by Disqus
Gamingowy potwór za prawie 20 000 złotych już w sprzedaży!