PODPOWIEDZI:

Jedno urządzenie, które zastąpi GPS, rejestrator jazdy i tablet!

Jedno urządzenie, które zastąpi GPS, rejestrator jazdy i tablet!

Marka NAVITEL - producent sprzętu nawigacyjnego GPS - wkroczyła na nasz rynek z nowym produktem. Urządzenie zostało zaprezentowane kilka dni temu w Warszawie. Jak wypada na tle konkurencji?

W miniony czwartek, 5 kwietnia, odbyło się wyjątkowe spotkanie w restauracji N31 Roberta Sowy. Ponad 60 osób gościło w Warszawie, aby spotkać się po raz pierwszy z marką NAVITEL. Słuchacze, przedstawiciele mediów oraz partnerzy handlowi poznali historię i plany rozwoju firmy, a także jako pierwsi w kraju mieli okazję sprawdzić nowe urządzenie - NAVITEL RE900 COMBO.

Do obsługi urządzenia służy duży, 5-calowy ekran.

Nie chcę zanudzać Was postanowieniami i obietnicami marki, jednak warto zaznaczyć, że nie są to jedynie puste słowa. Skrupulatnie realizowany plan biznesowy pozwolił firmie sprzedać ponad 300 000 urządzeń w 3 lata - i to tylko w naszym kraju. Takie statystyki były świetnym podkładem do zaprezentowania nowego urządzenia, które wchodzi na nasz rynek.

Kąt widzenia obiektywu to aż 140 stopni.

NAVITEL RE900 COMBO to urządzenie wyjątkowe - łączy w sobie nie tylko znaną nam wszystkim funkcjonalność nawigacji samochodowej, ale także tabletu i rejestratora jazdy. Obsługę umożliwia 5-calowy ekran dotykowy, który został wyposażony w matrycę IPS o rozdzielczości 1280x720 pikseli. Całość pracuje na systemie Android, we wnętrzu drzemie procesor Cortex-A7 Quad Core 1,3 GHz. Użytkownik może korzystać z 16 GB wewnętrznej pamięci oraz możliwości powiększenia jej o 64 GB przy pomocy karty microSD.

Urządzenie łączy funkcjonalności trzech produktów i wygląda przy tym świetnie!

Urządzenie rejestruje obraz w rozdzielczości Full HD. Zastosowano zaawansowany sensor OmniVision OV2710, który nagrywa 30 klatek na sekundę. Kąt widzenia obiektywu wynosi 140 stopni. Co do samej nawigacji, to otrzymujemy dożywotnią subskrypcję aplikacji Navitel Navigator, wraz z mapami 47 krajów Europy. Aplikacja podlega bezpłatnej aktualizacji 4 razy w roku. Opakowanie zawiera uchwyt samochodowy, ładowarkę, kabel mini-USB oraz potrzebną dokumentację. W internecie średnia cena za to urządzenie wynosi 499 PLN.

Tak prezentuje się zestaw akcesoriów dołączonych do nawigacji.

Źródło: NAVITEL

blog comments powered by Disqus
Jedno urządzenie, które zastąpi GPS, rejestrator jazdy i tablet!