PODPOWIEDZI:

Razer otwiera własny sklep z grami - masa promocji i ciekawe ceny!

Razer otwiera własny sklep z grami - masa promocji i ciekawe ceny!

G2A, Kinguin, Fabryka Kluczy - kojarzycie te sklepy? Do grona dystrybutorów cyfrowych gier dołącza… Razer! Lifestylowa marka dla graczy otwiera własny sklep, który da Wam dostęp do mnóstwa gier w mgnieniu oka.

Znana wszystkim marka Razer, czyli twórca bardzo popularnych akcesoriów dla graczy, poinformowała dziś o uruchomieniu autorskiej platformy dystrybucji gier komputerowych. Nowy projekt wystartował pod nazwą Razer Game Store i jest już dostępny na całym świecie. “Zieloni” wchodzą do gry!

Tak jak wspomniałem, platforma jest już dostępna dla każdego. Umożliwia ona natychmiastowy dostęp do tysięcy gier w wersjach cyfrowych. Co więcej, każdorazowy zakup jest nagradzany - klient otrzymuje dostęp do specjalnych ofert, zniżek czy bonów. Istnieje również możliwość zakupu urządzeń peryferyjnych Razera w znacznie obniżonych cenach!

Razer przygotował szereg promocji dla nowych klientów.

Jeśli gromadzicie Razerową walutę - zSilver - to mam dla Was świetną wiadomość. Przy każdym zakupie otrzymujecie dodatkowe punkty lojalnościowe, które później wymienić można na urządzenia Razera. Taki system nagród ma przyciągnąć klientów do nowej platformy.

W chwili premiery w najlepszej sytuacji są gracze z USA, Wielkiej Brytanii, Niemiec czy Francji, bo to w ich lokalizacjach sklep Razera jest dostępny z lokalną walutą, metodami płatniczymi czy obsługą klienta. Reszta świata musi korzystać z Razer Games Store w języku angielskim i z cenami w euro.

W zamian za zakup otrzymacie nagrody,

Razer ruszył ze swoim sklepem z “grubej rury”. Już teraz możecie zakupić wyczekiwane produkcje Ubisoft, Bethesda, Bandai Namco, Deep Silver, Rockstar i wielu więcej. Tytuły, na które warto spojrzeć to m.in: The Crew 2, Pillars of Eternity II: Deadfire czy Grand Theft Auto V.

Psss… Wejdźcie do zielonego sklepu i przejrzyjcie gry od Ubisoft - możecie zaoszczędzić aż do 75% na najpopularniejszych tytułach!

W ofercie m.in: najnowszy FarCry!

Razer Game Store rozda, na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”, 10 000 kluczy Steam do niezależnej produkcji Furi.

blog comments powered by Disqus
Razer otwiera własny sklep z grami - masa promocji i ciekawe ceny!