PODPOWIEDZI:

SilentiumPC przeszło gruntowne zmiany - Pierwsze produkty w nowej odsłonie!

SilentiumPC przeszło gruntowne zmiany - Pierwsze produkty w nowej odsłonie!

Jeśli lubicie markę SilentiumPC tak jak ja, to mam dla Was świetną informację. Polski producent wprowadza do swojej oferty dwie nowe obudowy komputerowe. Nowe produkty to również symboliczna zapowiedź - czego?

W katalogu SilentiumPC pojawiły się dwa nowe produkty, obudowy komputerowe SilentiumPC Armis AR7 oraz SilentiumPC Armis AR7 TG RGB. Najnowsze urządzenia stanowią swego rodzaju zapowiedź dużych zmian wewnątrz marki. Obudowy zostały zorientowane na jeszcze większą funkcjonalność i uniwersalność. Pojawił się też całkowicie nowy motyw - personalizacja!

Sukces marki na osi czasu.

Po 12 latach działalności SilentiumPC stawia na zmiany. Nowe produkty to pierwszy krok w stronę zmiany wizerunku. Pojawiło się nowe logo, a działania firmy zostały skierowane na wzmacnianie pozycji producenta. Odświeżono również stronę internetową i ujednolicono identyfikację wizualną w całej Europie.

Marka SilentiumPC przechodzi gruntowne zmiany.

Seria obudów Armis AR7 to podwaliny pod ofensywę produktową SilentiumPC. Obudowy charakteryzują się dużą przestronnością, postawiono również na zoptymalizowanie wentylacji wewnątrz skrzynki. Armis AR7 to obudowy o wiele ładniejsze, niż te oferowane do tej pory. Ważną częścią projektu jest panel przednich portów I/O, który użytkownik może dowolnie instalować według własnych upodobań (dół lub góra). Specjalnie dla graczy przygotowano model TG RGB, który pozwoli na zaprezentowanie wnętrza komputera przez panel z hartowanego szkła. Zastosowano również podświetlane wentylatory i zapewniono kompatybilność z popularnymi systemami RGB typu ASUS Aura czy MSI MysticLight.

Obudowa TG RGB w pełnej okazałości.

Znakiem rozpoznawczym nowych obudów odmienionego SilentiumPC jest możliwość instalacji karty graficznej w pozycji wertykalnej.

Nowa obudowa rozebrana na części pierwsze.

Nowe obudowy będą dostępne w sklepach w połowie kwietnia 2018 r. Ich ceny to:

  • Armis AR7: 289 PLN,
  • Armis AR7 TG RGB: 369 PLN.

Źródło: SilentiumPC

blog comments powered by Disqus
SilentiumPC przeszło gruntowne zmiany - Pierwsze produkty w nowej odsłonie!