PODPOWIEDZI:

Sprzęt dla graczy od ADATA? Tak, nowości już w sprzedaży!

Sprzęt dla graczy od ADATA? Tak, nowości już w sprzedaży!

ADATA to firma, którą na pewno kojarzycie z dobrymi nośnikami pamięci - dyskami, pendrive’ami czy kartami pamięci. Tym razem na rynku debiutują akcesoria dla graczy - nowości są już w sprzedaży!

 Nowości dla gracza od ADATA!

Do sprzedaży trafiły nowe produkty ADATA z serii XPG. Już od dziś na sklepowych półkach możecie spotkać dwa nowe modele słuchawek, myszkę, podkładkę czy specjalny układ chłodzenia dla dysku SSD. Nowości cieszą oko wyjątkowym wzornictwem.

ADATA przygotowała świetną ofertę dla graczy.

 Słuchawki EMIX H30 i EMIX I30

Pierwszą nowością dla graczy są słuchawki, dokładniej mówiąc dwa modele z serii EMIX. Jeśli preferujecie konstrukcje nauszne, to z pewnością spodobają się Wam słuchawki EMIX H30, posiadające przetworniki o średnicy 53 mm. Co więcej, dołączono do nich wzmacniacz SOLOX F30, który generuje wirtualny dźwięk 7.1. Zastosowanie wzmacniacza umożliwia również jednoczesne odtwarzanie dźwięku na słuchawkach i głośnikach.

Słuchawki nauszne EMIX H30 - idealne dla gracza.

Drugie słuchawki to EMIX I30, czyli konstrukcja douszna z przetwornikami o średnicy 13,5 mm. Dostarczają one przestrzenny dźwięk w opatentowanej przez ADATA technologii 5.2-kanałowej. Słuchawki te to świetny wybór również w podróży.

Producent sugeruje następujące ceny: 279 PLN za EMIX I30 oraz 599 PLN za zestaw EMIX H30+SOLOX F30.

Pchełki EMIX I30 - partner każdej podróży.

 Mysz i podkładka z podświetleniem

Kolejne nowości to mysz i podkładka z podświetleniem. Oświetlenie może pracować w trzech różnych trybach, zaczynając na jednokolorowym, przez cykliczny i pulsacyjny. Do wyboru jest 7 kolorów podświetlenia. Co do samej myszki - sensor optyczny wykorzystany w gryzoniu może pracować z czułością na poziomie 3200 DPI. Ultrapolling wynosi 125 Hz i umożliwia dokładną pracę kursora. Przy tej cenie (149 PLN) oczekiwałbym jednak lepszej żywotności - tutaj jedynie 10 mln kliknięć.

Myszka i podkładka dla graczy od ADATA.

 Świecący radiator dysku SSD

Ostatnim elementem “układanki XPG” jest układ chłodzenia dla dysków SSD. XPG STORM jest aluminiowym radiatorem, z przygotowaną przez producenta pastą termoprzewodzącą. Sprzęt montujemy na dysku SSD (kompatybilność z nośnikami w standardzie M.2 2280) i cieszymy się dużo niższymi temperaturami i wyższą wydajnością pracy. Producent zapewnia, że temperatura spadnie nawet o 25%. Jak przystało na dzisiejsze czasy - radiator świeci. Jest on kompatybilny z technologiami  ASUS AURA Sync, Gigabyte RGB Fusion Ready oraz MSI Mystic Light Sync.

Sugerowana cena za XPG STORM to 119 PLN.

Radiator SSD obniży temperaturę dysku o 25%.

Źródło: ADATA

blog comments powered by Disqus
Sprzęt dla graczy od ADATA? Tak, nowości już w sprzedaży!