PODPOWIEDZI:

Trzy urządzenia, które ochronią Cię przed utratą prawa jazdy i więzieniem!

Trzy urządzenia, które ochronią Cię przed utratą prawa jazdy i więzieniem!

Jesteś kierowcą? Jeśli tak to na pewno wiesz, jak ciężko niekiedy zadbać o całkowitą trzeźwość. Jeśli nie po drodze Ci na komisariat, badanie alkomatem możesz wykonać w domu - dzięki nowym urządzeniom AlcoSense.

Na polskim rynku zadebiutowały trzy nowe, zaawansowane alkomaty elektroniczne od firmy AlcoSense. Oprócz standardowej funkcjonalności, wyposażono je w dodatkowe możliwości, które podwyższają jakość użytkowania.

Nowe modele alkomatów AlcoSense.

Nowe urządzenia to AlcoSense Excel, AlcoSense Pro oraz AlcoSense Ultra. Wszystkie modele zostały wyposażone w niezwykle precyzyjne czujniki elektrochemiczne o powierzchni, której próżno szukać na tej półce cenowej. Producent zapewnia, że autorskie oprogramowanie zabezpiecza użytkownika przed zaniżonym lub nieprawidłowym wynikiem badania. Odchylenie pomiaru w tych trzech urządzeniach może być wyłącznie dodatnie, co jest zdecydowanym plusem - wyklucza to fatalne w skutkach zaniżenie wyniku. Co więcej, urządzenie wyświetli również informację o szacowanym czasie potrzebnym do całkowitego wytrzeźwienia. Świetna funkcja dla kierowców.

Za rozsuwaną obudową znajduje się ustnik.

Do obsługi urządzenia służy kolorowy wyświetlacz LCD oraz menu w języku polskim. Modele Pro oraz Ultra wyposażono ponadto w asystenta pomiaru BlowCoach, który ułatwi korzystanie z urządzenia poprzez podpowiedzi dotyczące wykonywania badania. Funkcja ta zapewnia również, że do urządzenia dotrze odpowiednia ilość powietrza z płuc, co jeszcze bardziej precyzuje wynik. Samo gniazdo ustnika jest podświetlane, a po skorzystaniu z produktu możemy je ukryć za rozsuwaną obudową.

Ranking alkomatów

Sensor w modelu Pro i Ultra.Sensor modelu Excel.

Modele alkomatów AlcoSense posiadają pamięć pomiarów (do 24 w Excel i 128 w Pro oraz Ultra), ochronę czujnika przed przeciążeniem, umożliwiają wybór jednostki pomiaru. Dla zapominalskich, w modelach Pro i Ultra, wgrano bazę aktualnych limitów poziomu alkoholu dla 50 krajów z Europy.

Podpowiedzi wyświetlane są na ekranie urządzeń.

Alkomaty AlcoSense będą oferowane na oficjalnej stronie producenta w następujących cenach detalicznych:

  • AlcoSense Excel – 549,99 PLN
  • AlcoSense Pro – 799,99 PLN
  • AlcoSense Ultra – 999,99 PLN

Ceny akcesoriów wynoszą:

  • Zestaw 20 standardowych ustników – 24,99 PLN
  • Zestaw 25 profesjonalnych ustników jednoprzepływowych – 49,99 PLN
  • Etui dla alkomatu – 59,99 PLN

Urządzenia sprawdzą się wśród kierowców.

Źródło: AlcoSense

blog comments powered by Disqus
Trzy urządzenia, które ochronią Cię przed utratą prawa jazdy i więzieniem!