PODPOWIEDZI:

Serial Wiedźmin od Netflix - Sporo nowych informacji

Serial Wiedźmin od Netflix - Sporo nowych informacji

Zapewne sporo z Was czeka niecierpliwe na serial Wiedźmin, który realizuje Netflix. Konferencja pod nazwą See What’s Next przyniosła kilka ciekawych informacji na temat tej produkcji. Szczegóły w poniższym newsie.

Serial Wiedźmin - kiedy premiera?

Na konferencji Netflixa, która nazywała się See What’s Next i odbyła się w Rzymie, pojawiło się sporo informacji na temat przyszłości niektórych seriali. Mnie najbardziej interesował Wiedźmin.

Okazuje się, że aktualnie najwięcej pracy mają scenarzyści, a zdjęcia mają rozpocząć się najpóźniej na początku przyszłego roku. Wstępna data premiery to 2020 rok. No trochę musimy poczekać, niestety...

Serial Wiedźmin - Gdzie zostanie nakręcony?

Nie USA, nie Nowa Zelandia - Wiedźmin będzie kręcony w całości w Europie, w tym także w Polsce! Chyba nie mogło być inaczej. Kluczowym aspektem jest tu przecież zaszczepienie serialowi unikalnego, słowiańskiego klimatu.

Przeczytaj też: Rozpoczyna się dwudniowe święto gier - Rusza Good Game Expo!

Serial Wiedźmin - ile odcinków?

Tu już nieco gorsza informacja. Pierwszy sezon Wiedźmina ma mieć zaledwie 8 odcinków, a wątpię, by każdy z nich przekroczył barierę 45 minut. Wszystko co dobre, szybko się kończy - zakładając, że Netflix podoła i stworzy serial, który nas nie rozczaruje, w co mocno wierzę.

Źródło: Netflix

blog comments powered by Disqus
Serial Wiedźmin od Netflix - Sporo nowych informacji