PODPOWIEDZI:

Do Auchan trafi niedroga hulajnoga elektryczna z oświetleniem!

Do Auchan trafi niedroga hulajnoga elektryczna z oświetleniem!

Wiosna w pełni, słońce świeci - idealna pora na rozpoczęcie przygody z pojazdami elektrycznymi. Firma DGM wprowadza na rynek swój autorski pojazd - hulajnogę elektryczną w atrakcyjnej cenie.

Hulajnoga elektryczna z pobliskiego supermarketu!

W dniu dzisiejszym firma DGM Distribution ogłosiła, że powiększa swój katalog o nowy produkt - hulajnogę elektryczną DGM ES-13, która pojawi się w sprzedaży 27 kwietnia. Urządzenie będzie dostępne jedynie do 4.05 lub do wyczerpania zapasów w sklepach Auchan. Cena jest ciekawa, albowiem urządzenie kosztować będzie 799 PLN. Poza podanymi ramami czasowymi jej cena wzrośnie do 1099 PLN.

Hulajnoga DGM dostępna będzie w sklepach Auchan.

DGM ES-13 wyróżnia się przede wszystkim trzema różnymi trybami jazdy, które pozwolą na dostosowanie jakości podróży do warunków w mieście. Najszybszy z nich pozwala bowiem na osiągnięcie prędkości 24 km/h. Urządzenie posiada również rozkładaną nóżkę i możliwość składania, a więc będzie wygodne w transporcie i przechowywaniu.

Rankingi najlepszych hulajnóg klasycznych i elektrycznych >>>

Ekran na kierownicy ułatwia korzystanie z pojazdu.

Warto również wspomnieć o wyświetlaczu na kierownicy - jest on całkiem pokaźnych rozmiarów, wyświetla czytelne komunikaty - prędkość, poziom naładowania oraz wysokość używanego biegu. Zaraz obok niego znajduje się przycisk klaksonu. Całość jest napędzana silnikiem o mocy 300W. Bateria o pojemności 4400 mAh przy napięciu 36V pozwoli na długie przejażdżki. Długość ładowania jest… znacząca - 2,5 godziny. Dla nocnych marków wbudowano oświetlenie LED z przodu i światło stop z tyłu. Całość waży 11,5 kg.

Oświetlenie pozwoli na jazdę w nocy.

Źródło: DGM

blog comments powered by Disqus
Do Auchan trafi niedroga hulajnoga elektryczna z oświetleniem!