PODPOWIEDZI:

Uwaga przed zakupami na goliatsklep.eu

Uwaga przed zakupami na goliatsklep.eu

goliatsklep.eu to następny szemrany sklep internetowy, który wyrósł na złej sławie takich oszustw jak anlewik.eu, czy lowcyokazji.net! Dlaczego takie sklepy wciąż powstają? Czemu trudno znaleźć opinie? Bo ich twórcy czują się bezkarni i liczą na szybkie wzbogacenie się kosztem nieświadomych konsumentów!

Goliatsklep.eu - następny szemrany sklep internetowy z elektroniką użytkową

Goliatsklep.eu to następny sklep internetowy, któremu nie można zaufać, choćby ze względu na brak zweryfikowanego systemu płatności. Znów, podobnie jak w przypadku poprzednich oszustw, mamy jedynie możliwość bezpośredniej płatności na konto bankowe, co w efekcie pozostawia nas bez żadnej linii obrony.

goliatksklep.eu - system płatności opinie

Goliatkslep.eu - wpis w KRS

Następną czynnością po sprawdzeniu możliwości płatniczych jest weryfikacja wpisu do KRS.

goliatsklep.eu - wpis do KRSZałożona dwa tygodnie temu działalność została znów osadzona pod bardzo wątpliwym adresem, którego też nie da się zweryfikować przez Google Streetview, jako że schowany jest za drzewami, więc widać, że oszuści zaczynają działać trochę cwaniej. Niemniej jednak tak młoda firma nie byłaby w stanie zebrać tak pokaźnych stanów magazynowych, jakie oferuje, więc powinno to Was z miejsca odrzucić od zakupów.

Goliatsklep.eu - brak rejestracji jako płatnik VAT

Goliatsklep.eu nie umknął też prostemu sprawdzeniu w ewidencji płatników podatku VAT, w którym być musi prowadząc tak szeroką działalność handlową.

goliatsklep.

Mamy więc już 100% pewność, że za sklepem internetowym goliatsklep.eu stoją oszuści, których jedynym celem jest wyłudzenie pieniędzy od zwabionych konkurencyjnymi cenami nieświadomych konsumentów.

goliatsklep.eu - zdecydowanie odradzamy zakupy w tym sklepie!

Mamy nadzieję, że i tym razem udało nam się uchronić Was przed zakupami w lewym sklepie internetowym, będącym zwykłą próbą wyłudzenia pieniędzy. Na szczęście w momencie pisania tego tekstu nie było możliwości wykonania płatności, bo niefrasobliwy naciągacz nie poradził sobie z systemem płatności, nawet lewym, co skutkowało brakiem danych do przelewu.

goliatsklep.eu - system płatnościTym razem więc udało nam się zadać cios przed ostatecznym uruchomieniem portalu, co uznajemy za sukces! Bądźcie bezpieczni w sieci i uważajcie na zakupy, bo świetne ceny niekoniecznie są okazją, mogą być także oszustwem, w którym utopicie masę pieniędzy. Będziemy starali się na bieżąco walczyć z takimi sklepami jak goliatsklep.eu, by nasi czytelnicy nie byli narażeni na straty materialne związane z ich działalnością.

blog comments powered by Disqus
Uwaga przed zakupami na goliatsklep.eu
Autor: Paweł Rudy