PODPOWIEDZI:

LG G7 ThinQ z Boombox Speaker - Najlepsze audio wśród smartfonów?

LG G7 ThinQ z Boombox Speaker - Najlepsze audio wśród smartfonów?

Odliczamy ostatnie godziny do oficjalnej prezentacji LG G7 ThinQ! Naszym oczom ukazała się kolejna wzmianka odnośnie tego smartfona, która wnosi parę informacji o funkcjonalnościach muzycznych. Czy model ten nie będzie miał sobie równych? Zapraszam!

Niemalże wszyscy najwięksi gracze mobilnego świata, zdołali już zaprezentować swoje tegoroczne okręty flagowe. Obecnie z zapartym tchem, śledzimy poczynania drugiego co do wielkości, koreańskiego potentata mobilnych technologii. Czy ten azjatycki gigant zaserwuje nam coś bardziej oryginalnego? Pod pewnym względem, tak.

LG Boombox

O czym jest mowa? Czy przy zakupie nowego smartfona, zwracacie uwagę na to jak on gra? W sensie, czy dźwięk wydobywający się z głośników jest głośny, czysty, a bas soczysty... nie czuję jak rymuję ;) Z pewnością, znajdzie się pewna grupka odbiorców, dla której równie ważne co funkcje aparatu, są również wysokiej klasy wbudowane głośniki. Wg obecnych doniesień, LG G7 ThinQ zmiażdży pod tym względem swoją najbliższą konkurencję.

Poszukujesz Nowego LG G6? Być może ta oferta Cię Zainteresuje!

LG ThinQ

Czego konkretnego możemy dowiedzieć się o tychże głośnikach? Zapewnienia są takie, że zestaw zaimplementowany w nowym flagowcu od LG będzie o 6 decybeli głośniejszy. Ponadto, wielbiciele dobrego basu będą usatysfakcjonowani, gdyż ten w przypadku G7 ThinQ będzie dwa razy silniejszy! Co ciekawe, głośniki mają być nawet 10 razy mocniejsze od tych, które ujrzeć możemy w średniej klasy słuchawce. 

LG G7 Notch

W najnowszym modelu nie zabraknie miejsca dla technologii DTS: 3D Surround 7.1, Hi-Fi Quad DAC oraz MQA! W gruncie rzeczy oznacza to, że nie będzie konieczny zakup "wypasionych" słuchawek, by móc cieszyć się nieskazitelnym dźwiękiem... choć i o to LG zdołało zadbać. Bowiem, Koreańczycy umieścili w zestawie całkiem dobrej jakości zestaw słuchawkowy, którego nie powstydzi się żaden audiofil. Będzie Jack 3.5 mm? Tak, będzie. Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać na drugiego maja. Macie chrapkę na nowego smartfona premium od LG? Będzie górował pod względem audio nad resztą mobilnych graczy? Komentarze są Wasze!

blog comments powered by Disqus
LG G7 ThinQ z Boombox Speaker - Najlepsze audio wśród smartfonów?