PODPOWIEDZI:

Co 2 karty to nie 1 - Dual SIM od LG

Co 2 karty to nie 1 - Dual SIM od LG

Coraz większa liczba osób korzysta z dwóch lub więcej telefonów komórkowych. Niestety używanie kilku aparatów jednocześnie bywa dość uciążliwe. Z myślą o takich osobach przygotowano słuchawki umożliwiające zainstalowanie dwóch kart SIM. Jednak do niedawna liczba tego typu modeli była dość ograniczona. Poza Samsungami z serii Duoz były dostępne jedynie tanie, chińskie produkty. Potem na rynku pojawiła się marka myPhone, która odniosła znaczny sukces. Potencjał w tym segmencie zaczęli dostrzegać również i inni producenci, czego efektem było znaczne poszerzenie oferty. Najnowsze telefony Dual SIM zaprezentował również LG Electronics.

Oferta tego koreańskiego producenta zwiększyła się o trzy nowe słuchawki: GX200, GX300 i GX500. Pierwszy z telefonów - LG GX200, to oferta przeznaczona dla osób, które cenią sobie przede wszystkim dług czas pracy na baterii. Model ten został wyposażony w ogniowo litowo-polimerowe o pojemności aż 1500 mAh, które jest w stanie zasilać telefon przez ponad 10 dni. Dzięki funkcji Dual SIM Made Easy użytkownicy mogą z łatwością korzystać ze wszystkich zalet GX200. Szybki dostęp do karty SIM, powiadomienie, na który numer jest skierowane połączenie przychodzące czy też szybka wymiana kart, bez konieczności resetowania telefonu, to tylko niektóre z nich. Telefon ma wbudowaną pamięć 78 MB, jest wyposażony w aparat fotograficzny o rozdzielczości 1.3 Mpx. Dodatkowo pamięć można rozszerzyć dzięki dodatkowej karcie SD – max do 4 GB.

LG Telefon Komórkowy GX200 Black

Drugim telefonem z serii Dual SIM jest LG GX300, który w porównaniu do GX200 oferuje dodatkowo możliwość wysyłania i odbierania poczty elektronicznej. Ponadto w aparacie fotograficznym zastosowano sensor optyczny o wyższej rozdzielczości - 2.0 Mpx.

LG GX300 DUAL SIM

Najbardziej zaawansowanym Dual SIM-em jest LG GX500. Model ten wyróżnia się trzycalowym ekranem dotykowym oraz wbudowanym modułem WiFi. Oprócz tego mamy także możliwości odtwarzania plików multimedialnych, w tym mp3 a pamięć telefonu możemy rozszerzyć do 16 GB za pomocą karty microSD. GX500 został wyposażony w aparat fotograficzny z matrycą 3,15 Mpx a dzięki kompaktowym wymiarom (108.9 x 53.4 x 13 mm) telefon bez trudu zmieści się w kieszeni spodni lub w damskiej torebce.

LG GX500

Wszystkie modele Dual SIM są do kupienia w oficjalnym sklepie internetowym LG Electronics w cenach: GX200 – 329 złotych; GX300 – 449 złotych; GX500 - 629 złotych.

blog comments powered by Disqus
Co 2 karty to nie 1 - Dual SIM od LG