
Kolejny troll programistów wymierzony w nasze smartfony. Niepozorna kropka potrafi zawiesić smartfona. W poniższym newsie znajdziecie więcej informacji o tej złowieszczej kropce!
Programiści-trolle znajdują przeróżne sposoby, by sobie z nas zakpić. Pomysł z czarną kropką celuje w smartfony działające w oparciu o system Android. Nie jest to może zbyt ambitny pomysł, ale pewnie sporo osób się na niego złapało.
Wydajne smartfony Samsunga >>>
W tej czarnej kropce ukryty jest bowiem długaśny kod, który wykorzystuje spore zasoby mocy obliczeniowej smartfona, przez co potrafi go zawiesić. Od wydajności naszego urządzenia mobilnego zależy to, na ile się zawiesi.
Nieprzyjazny smartfonom ciąg znaków ukryty jest dokładnie pomiędzy kropką a napisem t-touch-here. Jeżeli ktoś przez Messengera, WhatsAppa czy nawet sms-a wyśle Wam taki obrazek, to wiedźcie, że chce Was strollować.
Przeczytaj też: Kolejny salon Xiaomi w Polsce >>>
Nice try, ale czekamy na ambitniejsze pomysły.
Źródło: Tom Scott