PODPOWIEDZI:

Uwaga na sklep internetowy zatokapromocji.net!

Uwaga na sklep internetowy zatokapromocji.net!

zatokapromocji.net to następca lewego sklepu goliatsklep.eu, którego klienci zostali oszukani na spore pieniądze i już próbują dochodzić swoich praw. Nie możemy więc przejść obojętnie koło następnego przestępczego procederu nie wystawiając mu negatywnej opinii, która przestrzeże Was przed oszustami w sieci.

Można powiedzieć, że ostatnimi czasy lewe sklepy internetowe, których jedynym celem jest wyłudzanie pieniędzy od mniej zorientowanych w świecie eCommerce klientów, rosną jak grzyby po deszczu. W tym dziale staramy się opisywać te procedery, więc jeżeli chcecie być na bieżąco, dodajcie go do ulubionych zakładek.

zatokapromocji.net - logo jak w poprzednim oszustwie

Widać, że oszuści stojący na sklepem internetowym zatokapromocji.net stali się dość opieszali, bo już nawet nie próbują tworzyć nowych logotypów, tylko ograniczają się do takich banałów:

zatokapromocji.net - logoBudując jakikolwiek wizerunek marki, która nie byłaby scamem, walnięcie sobie takiego logo można byłoby wsadzić między żarty, bo dzięki niemu nikt by nas na poważnie nie brał.

Baza produktów i ceny jak w anlewik.eu

Mając już trochę doświadczenia z fałszywymi sklepami internetowymi za papierek lakmusowy ich prawdziwości służy mi karta graficzna MSI GTX 1060 Gaming 6 GB, bo występuje w ofercie praktycznie każdego z nich, jako że jest produktem pożądanym.

zatokapromocji.net - opinieCena i czcionka idealnie pokrywają się z tym, co można było zobaczyć na anlewik.eu, będącym także oszustwem, z resztą, zobaczcie sami:

zatokapromocji.net - następne oszustwoMoże nie jest to lustrzane odbicie, ale można znaleźć dużo elementów wspólnych, które wykluczają zakupy w sklepie zatokapromocji.net.

Brak bezpiecznego systemu płatności w zatokapromocji.net

Następnym wyznacznikiem tego, że mamy do czynienia z oszustami, jest brak zweryfikowanego i bezpiecznego systemu płatności, takiego jak PayU, czy Przelewy24. Podobnie jak w poprzednich scamach i w tym przypadku możliwa jest jedynie wpłata pieniędzy bezpośrednio na konto, czego Wam gorąco odradzamy!

zatokapromocji.net - dane do przelewu

Kupuj w sprawdzonych sklepach internetowych

Zbyt niskie ceny na produkty niekoniecznie łączą się ze świetną okazją, co wielu z oszukanych przez takie sklepy jak zatokapromocji.net odczuło boleśnie na własnej skórze. W tej tabeli znajdziecie paru polecanych przez nas sprzedawców, którzy mają na rynku stabilną pozycję i dobrą renomę wśród kupujących.

RTV EURO AGDmediaexpertMedia Markt
ole ole!Komputronik

Zadowolenie.pl

Brak NIPu = brak sklepu

Gwoździem do trumny sklepu internetowego zatokapromocji.net jest wymyślony NIP, który nie figuruje w KRS. W tym momencie praktycznie mamy pewność, że nie jest to żadna działalność gospodarcza, a zwykła próba wyłudzenia. Na tym etapie nawet sprawdzanie adresu siedziby podanego w regulaminie trochę mija się z celem, bo najpewniej jest wyssany z tego samego palca.

Nie kupuj w zatokapromocji.net!

Nasze krótkie śledztwo udowodniło, że za sklepem zatokapromocji.net stoją Ci sami oszuści, którzy operowali wcześniej pod nazwą anlewik.eu, czy goliatsklep.eu. W związku z tym gorąco odradzamy Wam zakupy w tym sklepie internetowym, bo padniecie ofiarami scamu i najpewniej nie odzyskacie utopionych pieniędzy.

Zostałeś już oszukany? Zobacz co robić dalej!

Jako że często ludzie szukają informacji o sklepie po fakcie, to zapraszam do materiału, w którym rozmawialiśmy z prawnikiem o tym co robić, gdy zdamy sobie sprawę z tego, że zostaliśmy oszukani przez fałszywy sklep internetowy.

blog comments powered by Disqus
Uwaga na sklep internetowy zatokapromocji.net!
Autor: Paweł Rudy