PODPOWIEDZI:

Huawei P20 Pro i P20 - Serwis bezpłatnie wymieni uszkodzony ekran

Huawei P20 Pro i P20 - Serwis bezpłatnie wymieni uszkodzony ekran

Jeżeli kupicie smartfon Huawei P20 Pro lub P20, będziecie mogli bezpłatnie i nawet w systemie door-to-door wymienić uszkodzony ekran. Wszelkie informacje o tej jakże miłej usłudze Huawei znajdziecie w poniższym newsie.

Smartfony mają wiele zalet, ale z ich wytrzymałością bywa różnie. Najłatwiej uszkodzić ekran urządzenia. Huawei o tym wie i oferuje całkiem fajną usługę. Jeżeli kupicie ich flagowca - P20 Pro lub P20 - w ciągu trzech miesięcy od zakupu będziecie mogli bezpłatnie wymienić uszkodzony ekran.

Aktualne ceny:

Huawei P20 Pro >

Huawei P20 >

Trzeba jedynie zarejestrować smartfon na dedykowanej stronie - 30 dni od jego zakupu. Link do tej strony znajdziecie także w aplikacji Huawei HiCare.

A co jeśli nie macie możliwości osobistego oddania smartfona do serwisu? Skorzystacie z opcji door-to-door - do Waszych drzwi zapuka kurier, który zabierze uszkodzone urządzenie, a po naprawie dostarczy je Wam. Brzmi całkiem dobrze, prawda? Szkoda, że omawiana usługa jest możliwa tylko przez pierwsze trzy miesiące, ale dobre i to.

bezpłatna wymiana ekranu huawei p20 pro

Przeczytaj też: Lewandowski się zwraca - Huawei bije rekordy sprzedaży >>>

To jednak nie wszystko. Pakiet serwisowy obejmuje także wymianę tylnej obudowy, jeżeli ulegnie ona uszkodzeniu. 

Chcemy budować z naszymi klientami długotrwałe relacje oparte na zaufaniu. Dokładamy wszelkich starań, aby osoby, które wybrały nasze smartfony, były w pełni zadowolone nie tylko z produktów, ale również z obsługi posprzedażowej. Cały czas dążymy do tego, aby uszkodzone urządzenia były naprawiane przez wykwalifikowanych specjalistów, potrafiących błyskawicznie przywrócić telefon do pierwotnego stanumówi Michał Hnatowski, Regionalny Manager ds. Serwisu Huawei.

Źródło: Huawei

blog comments powered by Disqus
Huawei P20 Pro i P20 - Serwis bezpłatnie wymieni uszkodzony ekran