PODPOWIEDZI:
Jaki oczyszczacz powietrza wybrać?

Ta karta za 350 złotych nie wydaje żadnych dźwięków!

Ta karta za 350 złotych nie wydaje żadnych dźwięków!

Chcecie mocnej karty graficznej? Nie będzie ona cicha, nie będzie też tania. Czy jest na to jakieś rozwiązanie? Jest! Specjalny segment kart graficznych to urządzenia prawie bezgłośne, jednak nie będą one przydatne w biciu rekordów wydajności.

Firma Inno3D ma w swojej ofercie kartę Inno3D GeForce GT 1030 0dB, czyli urządzenie praktycznie bezgłośne. Producent z Hong Kongu przygotował produkt dla osób ceniących ciszę, nie szukających kombajnu wydajności, które chcą za niewielkie pieniądze pograć np. w gry sieciowe.

Domyślacie się pewnie, że próżno szukać tutaj specjalnych systemów chłodzenia. Karta odprowadza ciepło pasywnie, co zapewnia brak jakiegokolwiek szumu wentylatorów. Dzięki temu rozwiązaniu karta jest również o wiele bardziej energooszczędna. Największym minusem jest jednak wydajność takiego chłodzenia, które zdecydowanie odbiega od konkurencji wyposażonej w wentylatory.

Aktualna CENA tej karty >>>

Kto ucieszy się z tego sprzętu? Inno3D oferuje kartę GT1030 0dB przede wszystkim miłośnikom gier e-sportowych. Ich niezwykła popularność sprawia, że do płynnej zabawy nie potrzeba superdrogich konstrukcji. Produkt Inno3D na taką właśnie rozgrywkę pozwala - zagracie w takie tytuły jak League of Legends, CS:GO czy Heroes of the Storm. Zakładam jednak, że poważniejsi gracze i tak zdecydują się na topowe rynkowe pozycje. Opisywane urządzenie to wybór dla początkujących lub wyjątkowo oszczędnych.

Urządzenie od Inno3D jest bezgłośne!

Karta jest już dostępna w sprzedaży. Cena? Jedynie 349 PLN.

blog comments powered by Disqus
Ta karta za 350 złotych nie wydaje żadnych dźwięków!