PODPOWIEDZI:

Wszystko, czego potrzebuje gamer za jedyne 149 złotych!

Wszystko, czego potrzebuje gamer za jedyne 149 złotych!

Co jest niezbędne do rozpoczęcia przygody z graniem? Nie obejdzie się bez porządnej myszki, klawiatury, przyda się również podkładka i słuchawki. Cena za całość może być powalająca, jednak na rynku debiutuje zestaw 4 w 1 dla gracza od Fury.

Marka Fury Gaming zaprezentowała dziś zestaw Fury Thunderjet, czyli pakiet czterech urządzeń dla gracza. W skład zestawu wchodzi mysz optyczna, klawiatura membranowa, podkładka materiałowa oraz słuchawki z mikrofonem. Całość jest uzupełnieniem kompletu Thunderstreak i pozwala na natychmiastowe rozpoczęcie przygody z gamingiem. Wyjątkowo atrakcyjna jest cena - jedynie 149 PLN za cztery urządzenia!

Zestaw składa się z czterech urządzeń.

Urządzenia, bez których można zapomnieć o graniu to przede wszystkim klawiatura oraz mysz. W zestawie od Fury mamy optycznego gryzonia wyposażonego w sensor o rozdzielczości 2400 DPI. Możliwa jest czterostopniowa regulacja tego ustawienia. Mysz jest też podświetlana, posiada ciekawy, ale trochę tandetny design. Boczne przyciski są osiągalne kciukiem, co ułatwia użytkowanie. Plus za kabel w oplocie.

Klawiatura to typowa membranówka, nie można więc liczyć na wyjątkowe osiągi. Jest to urządzenie poprawne, szczególnie w takiej cenie. W przypadku zalania przydadzą się otwory odprowadzające ciecz. Konstrukcja jest metalowa, posiada 12 funkcjonalnych przycisków dodatkowych. Cieszy również anti-ghosting dla większości kombinacji klawiszy. Podświetlenie LED również dostępne.

Produkty pozwalają na rozpoczęcie przygód w grach wideo.

Urządzenia “dodatkowe” to słuchawki oraz podkładka. Headset odgrywa dużą rolę w grach, dlatego w zestawie otrzymujemy słuchawki posiadające 40 milimetrowe przetworniki. Są one ukryte w dużych i miękkich nausznikach. Komfortowe jest również wewnętrzne obicie pałąka. Mikrofon zamontowano na ruchomym wysięgniku. Dołączona podkładka jest materiałowa, bez szczególnych rewelacji. Warto jednak docenić produkt za laserowo cięte brzegi i gładką powierzchnię typu speed. Zestaw dla gracza od Fury to naprawdę kusząca propozycja!

blog comments powered by Disqus
Wszystko, czego potrzebuje gamer za jedyne 149 złotych!