PODPOWIEDZI:

Nadchodzą składane smartfony z elastycznymi wyświetlaczami

Nadchodzą składane smartfony z elastycznymi wyświetlaczami

W sieci pojawia się coraz więcej przecieków dotyczących składanych, elastycznych smartfonów. Wszystko wskazuje na to, że do gry dołączył nowy gracz. Szczegóły w poniższym newsie.

Temat składanych smartfonów z każdym kolejnym miesiącem robi się coraz ciekawszy. Cztery miesiące temu pisałem o smartfonie Galaxy X od Samsunga. Dużo wskazuje na to, że Samsung sam zaprojektuje elastyczne panele.

Dwa miesiące temu firma Huawei opatentowała urządzenie z elastycznym wyświetlaczem, a dzisiaj dotarłem do informacji, że wspomniany producent ściśle współpracuje z chińskim producentem ekranów BOE, by w listopadzie udostępnić pierwszy komercyjnie dostępny składany telefon!

projekt składanego smartfona

Smartfony Xiaomi w dobrych cenach >>>

To jednak nie wszystko. Koreański serwis informacyjny twierdzi także, że BOE współpracuje obecnie nad czterema takimi projektami dla dwóch firm. Kto oprócz Huawei? Kandydatów jest kilku. Wymienia się chociażby Xiaomi czy Oppo, choć na liście jest także Lenovo oraz ZTE.

Elastyczne smartfony wydają się być abstrakcją, ale coraz więcej wskazuje na to, że już pod koniec roku w tym temacie będzie bardzo gorąco.

Źródło: gsmarena/etnews

blog comments powered by Disqus
Nadchodzą składane smartfony z elastycznymi wyświetlaczami