PODPOWIEDZI:

Jednak nadchodzi! Fallout 76 zapowiedziany

Jednak nadchodzi! Fallout 76 zapowiedziany

To jednak nie remaster trzeciej odsłony czy New Vegas, a nowa część legendarnej serii Fallout! Nie ma tu jednak numerku "5". Rozgrywka może się także bardzo różnić od poprzedniej części. Szczegóły w poniższym newsie.

No i stało się, kolejny Fallout w drodze! Mowa konkretniej o Fallout 76. Poniżej możecie obejrzeć dość enigmatyczny trailer:

No cóż, dużo o nowej produkcji się nie dowiadujemy, ale można przypuszczać, że nie będzie to wcale typowy Fallout. Być może staniemy się w nim nadzorcami krypty, a cała rozgrywka będzie opierać się na budowaniu swojej bazy i jej ochronie. Może będzie także dostępny tryb online? Może Fallout  w ogóle pójdzie w stronę gatunku MMO? Kto wie.

Fallout 4 w dobrej cenie >>>

Można natomiast sporo dowiedzieć się o miejscu akcji. Utwór, który słyszymy w trailerze wskazuje na Wirginię Zachodnią, a przecieki mówią także o okolicy Appalachów. Poprzednie części były rozgrywane w południowej Kalifornii, Las Vegas, Waszyngtonie i Bostonie.

Spostrzegawcze osoby zapewne zauważyły na trailerze datę 27 października 2102. Fallout 76 rozgrywa się więc przed każdą grą Fallout, którą widzieliśmy, pojawia się kilka dekad po Wielkiej Wojnie.

Więcej dowiemy się zapewne na targach E3, na których Bethesda ma swoją własną konferencję.

Źródło: Bethesda/IGN

blog comments powered by Disqus
Jednak nadchodzi! Fallout 76 zapowiedziany