PODPOWIEDZI:

Gigabyte przygotuje pamięci RAM z RGB Fusion

Gigabyte przygotuje pamięci RAM z RGB Fusion

Gigabyte coraz bardziej rozkręca markę Aorus. Tym razem chodzi o pamięci RAM, które oczywiście mają się świecić niczym choinka. Szczegóły znajdziecie w poniższym newsie.

Nasza redakcja już kilkukrotnie testowała urządzenia Aorus. Miesiąc temu porównywaliśmy płyty główne, wśród których znajdował się model Gigabyte Aorus B360 Gaming 3 WiFi.

Aorus to cała gama podzespołów komputerowych, a wszystko wskazuje na to, że oferta jeszcze bardziej się poszerzy - tym razem o pamięci RAM.

Na zbliżających się targach Computex 2018 pojawić mają się pamięci Aorus RGB Memory od Gigabyte. Mówi się o dwukanałowym zestawie o pojemności 16 GB (2x8 GB) i taktowaniem na poziomie 3200 MHz.

Oferta pamięci RAM >>>

Wiele pamięci RAM jest do siebie bardzo podobnych pod względem wydajności, więc nie dziwi fakt, że producenci coraz częściej stawiają na atrakcyjny wygląd tego komponentu czy podświetlenie RGB. Aorus RGB RAM to przede wszystkim aluminiowy radiator i podświetlenie RGB Fusion.

Ze zdjęcia promującego tę pamięć RAM, możemy dowiedzieć się jeszcze jednej ciekawej rzeczy. W zestawie dostajemy... dwa fejkowe moduły RAM - Gigabyte nazwało je modułami demo. Dzięki nim zajmiemy wszystkie cztery sloty płyty głównej. Ciekawe rozwiązanie.

Źródło: tweaktown

blog comments powered by Disqus
Gigabyte przygotuje pamięci RAM z RGB Fusion