PODPOWIEDZI:

Nowa konsola Xbox - Wiemy kiedy nastąpi premiera!

Nowa konsola Xbox - Wiemy kiedy nastąpi premiera!

Za nami kolejne konferencje targów E3 2018. Przy okazji tegoż wydarzenia, dowiedzieć mogliśmy się kilku istotnych szczegółów odnośnie dziewiątej generacji konsol. Kiedy do sprzedaży trafi nowy produkt marki Xbox od Microsoftu? Zapraszam do lektury!

aktualizacja: 10.06.2019, godz. 10:00

Już wiemy nieco więcej o nowej konsoli Xbox. Własnie zakończyła się konferencja Microsoftu podczas targów E3 2019 w Los Angeles. Poznaliśmy nowe tytuły gier oraz nowy pad do nowego Xbox-a. Zobacz nasze podsumowanie premier Microsoftu.

------------------

Zobacz LIVE z premiery najnowszej konsoli Xbox z targów E3.

Tegoroczne targi E3 delikatnie rozpieszczają nas poprzez pojawiające się zapowiedzi prawdziwych hitów z kategorii gier "triple A". Za przykład posłużyć może chociażby tajemniczy trailer Death Stranding od intrygującego Kojimy czy zapowiedź gry Metro: Exodus, czym zachwycony jest jeden z naszych czołowych redaktorów. Jednak, na chwilę przystopujmy z grami i rzućmy okiem na zapowiedź kolejnej generacji konsol od Microsoftu!

Nowy Xbox Two

Pewnie się teraz zastanawiacie, czy rzeczywiście chodzi o konsole (liczba mnoga) czy może jednak o konsolę? Śmiem stwierdzić z pełną odpowiedzialnością, że nie doszło tutaj do literówki, a do celowego zabiegu gramatycznego! Bowiem, wiele znaków na niebie i ziemi utwierdza nas w tym (sam Phil Spencer też), że w roku 2020 pojawi się nowa rodzina konsol marki Xbox. Trochę dziwne, nieprawdaż?

Sprawdź Najatrakcyjniejszą Cenę Konsoli Xbox One X w Sieci>>>

Xbox One

Nie tak dawno, pisałem o będącej w produkcji konsoli PlayStation 5. Co prawda, jej nazwa nie została potwierdzona, ale łatwo dojść do takiej konkluzji, jeśli chodzi o jej nazewnictwo. W przypadku tworu Sony mówi się, że nie będzie to typowa konsola stacjonarna, a raczej jej namiastka. Wszystko ma sprowadzać się do usługi strumieniowego przesyłania/odbierania gier. Czy podobna sytuacja dotyczyć będzie Microsoftu i jego nowego Xboksa? 

Nowa Generacja Konsol

Jakieś dwa lata temu były prowadzone prace nad projektem "Hobart", który zakładał powstanie urządzenia/usługi Xbox TV. Pozwalałoby to na korzystanie z konsoli Xbox One za pośrednictwem owego produktu (jako dodatkowego stanowiska) oraz podłączonego do niego telewizora. W przypadku nowego tworu Microsoftu, rzeczona "konsola" służyłaby jedynie jako odbiornik (raczej pośrednik między grą na serwerze, a graczem).

Wojna Konsol

Tyle można wywnioskować po ostatnich wpisach i doniesieniach ws. nowego Xboksa. Niemniej jednak, obydwa projekty (Sony i Microsoftu) zapowiadają się podobnie. Jednak z tą różnicą, że tym razem Microsoft ma być pierwszy i to on będzie rozdawał karty w dziewiątej generacji konsol! Czy tak rzeczywiście będzie? Jakiej przyszłości życzycie sobie Wy, gracze konsolowi? Zapraszam do sekcji komentarzy!

źródło: TV

blog comments powered by Disqus
Nowa konsola Xbox - Wiemy kiedy nastąpi premiera!