PODPOWIEDZI:

Samsung Galaxy X najdroższym smartfonem w historii?

Samsung Galaxy X najdroższym smartfonem w historii?

Udało nam się zdobyć najświeższe informacje odnośnie nietypowego projektu, jakim jest smartfon Galaxy X! Czy ostatecznie pojawi się on na rynku w 2018 roku? Ile kosztować będzie urządzenie o tak absurdalnej konstrukcji? Serdecznie zapraszam do lektury!

Na rynku smartfonów stale wieje nudą. Raz otrzymujemy smartfona wyglądem przypominającego poprzednie generacje, a raz urządzenie, które ściśle nawiązuje do stylistyki obecnie najpopularniejszego modelu od Apple. Tak musi być? Czy nie zasłużyliśmy sobie na coś świeżego pod względem designu? Jarzy się płomyczek nadziei nad siedzibą Samsunga od czasu, gdy ten wspomniał (a raczej wyciekło do sieci) o swoim nietypowym projekcie.

Samsung Galaxy X

Co powiecie na smartfona, który swym wyglądem przypomina Wam książkę? Lubicie książki, prawda? Ja też, ale to obecnie mało istotne. Ważne jest to, że Koreańczycy postanowili przełamać pewne (swego rodzaju) konwenanse odnośnie "smartfonowego designu". Osoby znające temat, doskonale wiedzą o co mi dokładnie chodzi.

Wypasiony Smartfon w Przystępnej Cenie! Tutaj Znajdziesz Najlepszą Ofertę>>>

Koncept Nowoczesnego Smartfona

Wg głównych założeń, Galaxy X będzie skonstruowany z dwóch ekranów OLED-owych, które możemy ujrzeć poprzez rozchylenie znane nam z otwierania książek. Po uprzednim "otwarciu", smartfon będzie wyróżniał się dużym i niemalże "bezramkowym" ekranem o przekątnej 7.3-cala. Phablet czy już tablet? Tak czy inaczej, od frontu książki... smartfona znajdziemy (najpewniej) połówkę głównej matrycy, czyli ok. 3.65-cala. Wiem, wydaje się to być wręcz absurdalne, ale wiedzcie, że te dane nie są potwierdzone w stu procentach.

Smartfon Roku 2019

Kiedy premiera, zapytacie. Wraz ze startem projektu, była zaplanowana na rok 2018, ale Samsung chce popracować jeszcze nad nim i przesunąć prezentację na targi CES 2019. Tak, bardziej niż pewne jest to, że wtedy Galaxy X ujrzy światło dzienne. Minusem takim jest, że wpierw zobaczą go partnerzy koreańskiego giganta. Szkoda. Ale jeszcze nic nie jest stracone! 

Galaxy X

Jak mniemam, pewnie ciekawi jesteście potencjalnej ceny za to cudo? Czy będzie drogo? Cóż, pomyślcie, że obecna cena iPhone'a X jest równa cebularzowi, a Wy chcecie kupić świeżutki, pachnący i jeszcze gorący BIO chlebek na porządnym zakwasie. No dobrze, może delikatnie przesadziłem. Jednakże, cena wynosząca 1850 USD (ok. 7400 zł) może zrobić niemałe spustoszenie na naszym koncie bankowym. Zatem, czy Samsung Galaxy X ma sensu bytu? Komentarze są Wasze!

blog comments powered by Disqus
Samsung Galaxy X najdroższym smartfonem w historii?