PODPOWIEDZI:

Media Expert nagradza wzorowych uczniów. Dają rabaty za oceny

Media Expert nagradza wzorowych uczniów. Dają rabaty za oceny

Nauka nie idzie w las! Media Expert po raz kolejny wynagradza najpilniejszych uczniów. Od 22 do 24 czerwca w sklepie czeka specjalny rabat dla piątkowiczów i szóstkowiczów.

Podobnie jak w poprzednim roku, Media Expert organizuje promocję Płacimy za oceny. Skorzystają na niej przede wszystkim uczniowie piątkowi i szóstkowi. To na nich czeka specjalny rabat. Za co mogą go otrzymać?

Za wyniki, jakie osiągnęli przez cały rok nauki. Media Expert nalicza specjalną obniżkę dla tych, którzy zdobyli oceny bardzo dobry (5) oraz wzorowe (6) - także za zachowanie. Każda "piątka" to 5 złotych obniżki od ceny produktu, a każda "szóstka" - 6 złotych.

Przykładowo: jeśli Ania będzie chciała kupić sobie tani i płynnie działający smartfon po niskiej cenie, a na jej świadectwie są "3 szóstki" i 6 "piątek", to cena zostanie obniżona o 3*6=18 złotych oraz 6*5=30 złotych - w sumie 48 złotych. I tak za chociażby Xiaomi Redmi 5A, który kosztuje 439 złotych, zapłaci ona 391 złotych.

Z rabatu skorzystacie we wszystkich media expert w kraju (fot. Wikimedia commons)

Są jednak pewne ograniczenia. Za świadectwo ucznia klas I-III szkoły podstawowej przyznawany jest stały rabat 20 złotych, niezależnie od ilości ocen. Innym limitem jest minimalna kwota, jaką należy wydać na zakupy. W ubiegłym roku było to 300 złotych, co wywołało kontrowersje, ponieważ klienci uznali tę kwotę za zbyt wysoką. W tym roku sieć wycofała się z tego pomysłu i oferuje rabat dla tych, którzy zamierzają wydać na wszystkie produkty minimum 200 złotych.

Zakup powinien być dokonany za pośrednictwem sklepu stacjonarnego już w ten weekend - 22-24 czerwca, czyli zaraz po odebraniu świadectw przez uczniów. W tych dniach można także go dokonać na stronie mediaexpert.pl pod warunkiem, że odbędzie się między 22 a 24 czerwca. Wtedy musimy wybrać opcję odbioru osobistego i do 1 lipca zapłacić w jednym z elektromarketów, pokazując przy tym dokument potwierdzający ukończenie etapu edukacji.

Jak dokonać zakupu? Sama procedura jest dziecinnie prosta. Wystarczy przy kasie zakomunikować, że posiada się świadectwo (może być okazane przez dziecko, ale też przez jego rodzica) z odpowiednimi ocenami. Jeśli jesteśmy osobą poniżej 13 roku życia, musi towarzyszyć nam opiekun prawny. Jeśli mamy od 13 do 18 lat, wymagana jest zgoda opiekuna na udostępnienie swoich danych. Rabat zostanie naliczony przy kasie, a ze świadectwa skorzystać można tylko raz. 

Źródło: Strona akcji Płacimy za oceny

blog comments powered by Disqus
Media Expert nagradza wzorowych uczniów. Dają rabaty za oceny