PODPOWIEDZI:

Mamy go w Polsce - ASUS ZenFone 5Z pojawił się w sprzedaży!

Mamy go w Polsce - ASUS ZenFone 5Z pojawił się w sprzedaży!

Jeszcze niedawno cieszyliśmy się premierą ZenFone’a 5, a tymczasem ASUS ZenFone 5Z jest już dostępny w Polsce! Flagowy produkt spod skrzydeł chińskiego giganta oferuje duży ekran oraz mocny procesor. Czy znów zastosowano notch’a?

Zacznę od odpowiedzi - niestety tak. ASUS ZenFone 5Z idzie za panującymi trendami, zastosowano nie tylko wycięcie w ekranie, ale również pionowy aparat z dwoma obiektywami. Czy to dyskwalifikuje produkt? Oczywiście, że nie!

ZenFone 5Z jest już w sprzedaży w naszym kraju!

ZenFone oferuje duży, 6,2-calowy ekran. Gwarantuje to dobre odwzorowanie kolorów i ostrość w każdej pogodzie. Urządzenie napędza jednostka Snapdragon 845 z układem AIE, która korzysta z rozwiązań AI trzeciej generacji. Zawiera w sobie chip DSP Hexagon 685 Vector, układ graficzny Adreno 630 oraz procesor Kryo 385. Co więcej, całość pracuje na 6 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej. Zadbano też o odprowadzanie ciepła - telefon wyposażony został w cztery pady z karbonu, które skutecznie odprowadzają temperaturę.

Znowu pojawił się notch...

Telefon ASUS nie tylko wygląda, ale również gra. Posiada dwa pięciomagnesowe głośniki stereo, co przekłada się na głęboki bas, bogate sceny i wyraźne detale. Napędza je inteligentny wzmacniacz. Urządzenie obsługuje pliki typu Hi-Res zakodowane z częstotliwością próbkowania do 24 bitów / 192 kHz. ZenFone 5Z jest także kompatybilny z technologią DTS Headphone:X™ dla odtwarzania 7.1-kanałowego wirtualnego dźwięku przestrzennego

Dostępne są dwie wersje kolorystyczne.

Smartfon od wczoraj można kupić na Allegro w cenie 2099 PLN. Regularna sprzedaż ruszy 22 czerwca w wybranych sklepach internetowych.

Źródło: ASUS

blog comments powered by Disqus
Mamy go w Polsce - ASUS ZenFone 5Z pojawił się w sprzedaży!