PODPOWIEDZI:

Fotel do masażu od Lamborghini i Bodyfriend - Jest prestiżowo

Fotel do masażu od Lamborghini i Bodyfriend - Jest prestiżowo

Fotele do masażu potrafią nieźle zrelaksować po ciężkim dniu. Bywają jednak drogie. Pod względem ceny ciężko jednak rywalizować z modelem LBF-750, za który odpowiada firma Bodyfriend we współpracy z Lamborghini.

Bodyfriend to koreański producent foteli do masażu, któremu w maju ubiegłego roku udało podpisać się czteroletni kontrakt z Lamborghini. Jak łatwo się domyśleć, efektem tej współpracy jest zupełnie nowy fotel. Mowa konkretnie o modelu LBF-750:

Jak widać po powyższym filmiku, fotel ma wiele funkcji i przyciski przypominające te znane z samochodów Lamborghini. Aż chce się usiąść w nim i sprawdzić jego możliwości.

Przeczytaj też: Gamingowa... pogoda?! >>>

Cena jednak zabija, gdyż po przeliczeniu na dolary wynosi... prawie 29 tysięcy "zielonych"! No cóż, jakbym miał taki samochód i chatę jak gość na filmiku promującym, to pewnie też wydałbym "drobniaki" na taki fotel.

Kamery samochodowe w dobrych cenach >>>

Zaskakujące jest jednak to, że fotel już cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem w Korei - sporo osób złożyło swoje zamówienie, a fotele mają być wysyłane do nich w sierpniu.

Źródło: theinvestor

blog comments powered by Disqus
Fotel do masażu od Lamborghini i Bodyfriend - Jest prestiżowo