PODPOWIEDZI:

Startuje Blizzcon 2018 – Co należy wiedzieć?

Startuje Blizzcon 2018 – Co należy wiedzieć?

Wszystkie większe studia developerskie posiadają swoje wewnętrzne imprezy. Na tych wydarzeniach można zdobyć autografy oraz poznać najbliższe plany firmy. Często zapowiadane są nowe gry lub aktualizację, które wpłyną na dalsze losy tytułu. Jednym z takich wydarzeń jest Blizzcon 2018, niezwykle popularnej firmy Blizzard.

Gracze mogą śledzić wydarzenie za darmo za pośrednictwem Twitcha. Jednak w podstawowej wersji, ilość materiałów jest bardzo ograniczona. Jeżeli zamierzamy przeżyć tę imprezę w pełni, zaopatrzyć musimy się w wirtualny bilet. Ten daje nam nieograniczony dostęp do transmisji oraz kilku dodatków cyfrowych, do gier ze stajni Blizzarda. Blizzcon rozpoczyna się 2 listopada (piątek), a zakończy się 3 listopada (sobota).

Prezenty dla fanów

Wirtualny bilet oprócz transmisji na żywo, oferuje kilka prezentów, do czołowych gier Blizzarda. Gracze otrzymają taką zawartość:

  • Overwatch – legendarna skórka Łowczyni demonów do Sombry
  • Heroes of the Storm – sztandar oraz ikonka
  • World of Warcraft – dwa sztandary
  • Hearthstone – pakiety kart
  • Starcraft 2 – portrety
  • Diablo 3 – towarzysz Azmodan (Az-Lo)

Ponadto kupujący otrzymają: wersję demonstracyjną World of Warcraft Classic i rabat w wysokości 10€ na torbę z upominkami.

Blizzcon 2018 - Prezenty dla fanów

Czego można się spodziewać?

Na Blizzonie prawdopodobnie zobaczymy kolejne zapowiedzi do czołowych gier Blizzarda. Firma poinformowała, że szykują niespodzianki do gry Diablo. Być może pojawi się kolejna odsłona? W świecie Overwatcha także możemy spodziewać się kilku nowości. Całkiem możliwe, że zostanie zaprezentowany kolejny bohater i nowy tryb rozgrywki. Fani Hearthstone prawdopodobnie nie mogą doczekać się informacji, na temat nowych wydarzeń sezonowych. Dla nich także się coś znajdzie, podobnie jak dla graczy Heroes of the Storm oraz Warcrafta. Dla graczy Starcrafta przewidziany jest turniej, który będzie można oglądać za pośrednictwem platformy Twitch.

Miejmy nadzieję, że twórcy przygotowali dla nas sporo niespodzianek. Niewykluczone, że Blizzard pracuje nad jakąś zupełnie nową marką i zaprezentują ją na imprezie. Już wkrótce się dowiemy, co zostanie pokazane na Blizzconie 2018.

blog comments powered by Disqus
Startuje Blizzcon 2018 – Co należy wiedzieć?