PODPOWIEDZI:

Innowacyjna szafa parowa od LG i nie tylko - Prawdziwa rewolucja w praniu!

Innowacyjna szafa parowa od LG i nie tylko - Prawdziwa rewolucja w praniu!

Na rynku mamy wiele niezawodnych pralek i suszarek do ubrań, lecz co powiecie na jeszcze lepsze urządzenia, w tym szafę parową? Ceniona od lat firma LG wprowadza wiele nowości na rynek, które przyczynią się do szybkiego i skutecznego prania oraz prasowania ubrań. Więcej informacji w poniższym newsie.

Najnowsze rozwiązania technologiczne w dziedzinie urządzeń AGD sprawiają, że codzienne obowiązki domowe stają się o wiele prostsze. Tym razem z pomocą wychodzi producent LG, który wprowadza do Polski inteligentne urządzenia.

LG Styler - Luksusowa szafa parowa

Nazwa szafy parowej brzmi nieco tajemniczo, zatem już rozwiewam wszelkie wątpliwości. LG Styler to urządzenie, które w bardzo szybkim czasie pozwoli pozbyć się nieprzyjemnych zapachów, bakterii czy też alergenów. To pomocne wyjście z sytuacji, jeżeli nasze ubrania są przesiąknięte dymem papierosowym, a zależy nam na czasie. W szafie parowej LG Styler możemy także używać obuwia, które wymaga odświeżenia.

szafa parowa LG Styler

W ekskluzywnym urządzeniu zastosowano technologię TruSteam, co oznacza, że mamy do czynienia z parą wytworzoną z czystej wody. Na uwagę zasługuje opatentowany system wieszaków, poruszających się z prędkością nawet 200 razy w ciągu minuty. Nasze ubrania nie ulegną zniszczeniu, gdyż proces suszenia odbywa się w niskiej temperaturze.

Co ważne, szafa parowa LG Styler umożliwia również prasowanie (prasa do prasowania spodni w kant). Sprzęt został wyposażony w technologię WiFi, która umożliwia sterowania za pomocą naszego smartfona.

LG Styler jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych - białej i brązowej.

Najnowsze pralki i pralko-suszarki od LG

Kolejną, ulepszoną grupą urządzeń AGD są doskonałe pralki parowe oraz inteligentne pralko-suszarki LG. W przypadku pojemnych pralek, również za pomocą pary pozbędziemy się alergenów, same urządzenia są niemal bezawaryjne (silnik został połączony z bębnem, nie znajdziemy wadliwego paska napędowego). Technologia 6 Motion Direct Drive, pozwala na wykonywanie specjalnych ruchów bębna.

Komfort użytkowania dodaję także aplikacja mobilna SmartThinQ, która pomoże między innymi rozwiązać pewne drobne problemy.

Warto dodać, że na sam silnik jest udzielana 10-letnia gwarancja producenta.

Przy okazji zachęcam do zapoznania się z naszymi rankingami najlepszych pralek.

inteligentna pralka parowa LG

Ostatnimi profesjonalnymi urządzeniami są pralko-suszarki, które wyposażono w podwójne inwerterowe pompy ciepła. Skraplacz jest automatycznie czyszczony, a samo suszenie odbywa się w szybkim tempie. Przy okazji pozwala na dużą oszczędność energii elektrycznej (klasa energetyczna A+++). Nowa pralko-suszarka może również samodzielnie dobrać czas suszenia. Tutaj także jest możliwość sterowania za pomocą aplikacji mobilnej.

inteligentne suszarki do ubrań od LG

blog comments powered by Disqus
Innowacyjna szafa parowa od LG i nie tylko - Prawdziwa rewolucja w praniu!