PODPOWIEDZI:

Kogo chce wyrolować LG na targach CES 2019? Z pewnością telewizor!

Kogo chce wyrolować LG na targach CES 2019? Z pewnością telewizor!

Koreański gigant technologiczny zaprezentował światu wybitnie rewolucyjny model telewizora, który na dobre zakończy dotychczasowe postrzeganie tego typu produktów. Czy każdy będzie mógł wreszcie pozwolić sobie na posiadanie matrycy o ekstremalnie dużej przekątnej? Tego i wielu innych rzeczy dowiecie się z tego newsa!

LG ma rewolucję we krwi?

Wielu jasno twierdzi, że LG podąża śladami Samsunga. Największy konkurent tego ostatniego (w omawianej kwestii) zdawał się ciągle podpatrywać pewne rozwiązania technologiczne, co miało wykreować obiegową opinię na temat LG.

Jednakże, niewielu zdaje sobie sprawę z tego, iż to LG jako pierwszy wprowadził chociażby rozdzielczość QHD do swoich smartfonów. Rozwiązanie to przyjęło się na dobre, ale czy podobnie będzie miała się sprawa z zaprezentowanym dzisiaj telewizorem LG SIGNATURE OLED R?

LG SIGNATURE OLED TV - Line View

Rolowany telewizor od LG

Co myślicie o zwijaniu telewizora w rulon? Brzmi dość niedorzecznie, ale i również niezwykle praktycznie! Dlaczego? Załóżmy, że jesteście w posiadaniu niewielkiego salonu (bądź pokoju), który nie grzeszy pokaźnym metrażem. Problem w tym, że marzy się Wam ponad 60-calowa matryca do oglądania filmów w wysokiej rozdzielczości.

Dzięki rzeczonemu rozwiązaniu technologicznemu od LG, Wasz nowy nabytek będzie mógł stanąć w dowolnym miejscu, bowiem nieużywany zwinie się w... rulonik i schowa w swojej podstawie

LG SIGNATURE OLED TV

Czy jest to jedyna funkcja LG SIGNATURE OLED TV R? Istotnie niepodważalną zaletą jest jego "kamuflowanie się" i niezaburzanie koncepcji pomieszczenia, ale to nie wszystko! Ten 65-calowy telewizor z łatwością nawiąże współpracę z asystentką głosową Alexa od Amazonu. Ponadto, niestraszne będzie podobne połączenie z technologiami AirPlay 2 oraz HomeKit od Apple. 

Szukasz nowego telewizora? Zajrzyj do rankingu telewizorów

LG SIGNATURE OLED R w trzech trybach

Omawiając pokrótce najważniejsze funkcje w/w telewizora, nie można zapomnieć o trzech trybach pracy, które wyróżniają ów model. Mowa tutaj o Full View, Line View oraz Zero View. Oto ich krótka charakterystyka:

Full View

W tej opcji matryca jest rozwinięta w pełnej okazałości, co pozwala cieszyć nasze oko wszechobecnymi rozwiązaniami technologicznymi takimi jak "deep learning", czy też niezwykłym kontrastem i soczystymi kolorami. Ponadto, do dyspozycji dostajemy również wysokiej klasy głośniki 4.2-kanałowe o mocy 100 W, które to wykorzystują technologię Dolby Atmos.

Line View

Tryb ten charakteryzuje się częściowo wysuniętym (ok. 1/3) ekranem, na którym wyświetlany może być zegar, ramka ze zdjęciami, czy panel sterowania Home Dashboard

Zero View

Opcja najbardziej oczywista, bowiem wówczas ekran znajduje się wewnątrz podstawy całego urządzenia, co pozwala na zapewnienie harmonii w naszym pomieszczeniu. Co ciekawe, w tym trybie możemy śmiało korzystać ze wspomnianego zestawu głośników.

Rolowany telewizor od LG 

Co sądzicie o tym TV? Czy Wasz telewizor jest postrzegany bardziej jako urządzenie czy jednak jako dodatkowe mebel? Zadziwcie nas swoimi opiniami w strefie komentarzy, która stoi przed Wami otworem!

blog comments powered by Disqus
Kogo chce wyrolować LG na targach CES 2019? Z pewnością telewizor!